Minecraft, Nvidia RTX ekran kartları için rtx özelliğine sahip olacak

Minecraft , Nvidia RTX kart kullanan herhangi bir oyuncu için gerçek zamanlı ışın izleme desteği sayesinde büyük bir grafik elden geçirme yapmak üzere. Microsoft ve Nvidia bugün ortak duyuruyu bugün pazartesi sabahı Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen Gamescom Gamescom fuarında yaptılar ve ışın izleme desteği tüm PC Minecraft kullanıcıları için ücretsiz bir güncelleme olarak gelecek .


Resim: Microsoft / Nvidia

Minecraft , Nvidia RTX kart kullanan herhangi bir oyuncu için gerçek zamanlı ışın izleme desteği sayesinde büyük bir grafik elden geçirme yapmak üzere. Microsoft ve Nvidia bugün ortak duyuruyu bugün pazartesi sabahı Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen Gamescom Gamescom fuarında yaptılar ve ışın izleme desteği tüm PC Minecraft kullanıcıları için ücretsiz bir güncelleme olarak gelecek .

Microsoft’un Minecraft’ın yaratıcı direktörü Saxs Persson “ Minecraft’ın yanında olduğunu düşündüğümüzün merkezinde oturuyor ” dedi. “GeForce RTX, Minecraft dünyasına yepyeni bir his veriyor. Normal Minecraft’ta , bir altın blok sadece sarı görünür, ancak ışın izleme açıkken, speküler vurguyu görüyorsunuz, yansımayı görüyorsunuz, hatta yansıyan bir çeteyi bile görebiliyorsunuz. ”

Aşağıda bulabileceğiniz videoda da örneklendiği üzere oyunda bulunan bir altın bloğuna baktığınız zaman yalnızca sarı bir yüzeyin sizi karşıladığını görürsünüz. GeForce RTX ise bu altın bloğunda belirli geliştirmeler yaparak ışığın bloktaki yansımalarını, bloktaki ışık değişikliklerini ve gölgeleri ortaya çıkarıyor. Tabii ki geliştirmeler bunlarla sınırlı değil.

Minecraft Rtx On/Off


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir