Xiaomi’nin önerdiğimiz 2 telefonu


Merhaba Teknolee.com takipçileri bugün sizlere akıllı telefon pazarında oldukça ciddi başarılar elde etmeye başlamış olan, fiyat performans canavarı cihazlarıyla rakiplerinin korkulu rüyası olan Xiaomi’nin birbirinden güzel ve başarılı 2 telefonunu araştırıp 1500 – 2500 TL civarında bütçesi olanlar için araştırdık.

Xiaomi Redmi Note 7 ( 2000 -2500 TL )

48 + 5 Mp arka ve 13 mp ön kamerasıyla geniş açılı yüksek çözünürlük fotoğraflar çekmemizi sağlamasının yanında 4000 Mah bataryası ile de bize en az 36 saat dayanabildiğini hatırlatıyor. Eğer Telefonda sizin için kamera önemliyse gündüz ışığı veya yeterli ortam ışığı alan bir alanda çok kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. Cihaz aynı zamanda Qualcomm Snapdragon 8 çekirdekli bir işletim sistemine sahip fiyat performans olarak rakiplerine havlu attırır.

Xiaomi Mi A2 Lite ( 1400- 1600 TL )

Kendimin de hayranlıkla ve zevkle kullandığım bir telefondur öncelikle bunu belirtmek isterim. 13 Mp + 5 Mp arka ve 5 mp ön kameraya sahip cihazım benim gibi fotoğraf meraklılarının isteklerini karşılıyor bunu söyleyebilirim. Yine 4000 Mah bataryası ile en az 36 saat dayanıyor hatta ilk aldığınızda internet kullanımı yapan cihazlar olmadığında 48 saat dayandığını bizzat gördüm. Görünüm olarak iphone X görünümünde olan bu cihaz sizi hayal kırılığına uğratmayacaktır. Cihazın kamerasıyla çektiğim bir görüntüyü aşağıya bırakıyorum.

A2 Lite kamerasıyla çekilmiştir hiç bir oynama yoktur.

Eğer 1500 – 2500 TL arasında bir bütçeniz varsa bunu telefonun özellikleri için harcamanızı marka kurbanı olmamanızı tavsiye ederiz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir