Apple’ın Yeni iPhone’ları yepyeni bir tasarıma kavuşuyor

2016/5000Hala Apple’ın iPhone 11 serisinin ortaya çıkmasından günler uzaktayız, ancak söylentiler şirketin 2020 telefonları hakkında hala tam bir yıl uzakta.


2016/5000Hala Apple’ın iPhone 11 serisinin ortaya çıkmasından günler uzaktayız, ancak söylentiler şirketin 2020 telefonları hakkında hala tam bir yıl uzakta. En son araştırmalarında, gelecek yılki telefonların 9to5Mac üzerinden 2017’de iPhone X’in elden geçirilmesinden bu yana tamamen yepyeni bir tasarıma sahip olacağını iddia eden güvenilir analist Ming-Chi Kuo’dan geliyor.

Kuo’nun notuna göre, 2020 iPhone serisinin üç ana değişikliği olacak: “(1) yepyeni form faktörü tasarımı, (2) 5G desteği ve (3) kamera işlevi yükseltmeleri.” Bunlardan bazıları, 5G desteği gibi biliniyordu. ; Kuo, bu yılın başlarında Apple’ın gelecek yıl üç ana iPhone modelinin hepsine 5G getireceğini ve “kamera işlevi yükseltmeleri” kadar belirsiz bir şeyin pratik olarak herhangi bir iPhone sürümü için verildiğini belirtti.
“iPhone yeniden tasarımları son zamanlarda yavaşladı”

Ancak Apple, yeni form faktörlerini ortaya koyma oranını büyük ölçüde yavaşlattığından, yeni tasarım önemli olacaktır. Şirket başlangıçta, bir yıl boyunca büyük bir yeniden tasarımı olan ve ardından bu tasarımın (“S” yılı) bir sonraki, ancak son zamanlarda bu hızda yavaşlayan bir tasfiye döngüsüyle cihazları piyasaya sürdü. İPhone 6 tasarımı tam dört yıl sürdü, 6, 6S, 7 ve 8’de göründü. İPhone X tasarımı, üçüncü yıl için büyük ölçüde benzer iPhone 11 serisinin olması beklenen üçüncü sıraya yükseldi. bu hafta açıklandı.

Yeniden tasarlamaya ilişkin ayrıntılar tahminen daha zayıf olsa da, Kuo’nun daha önceki bir raporu Apple’ın iki büyük OLED telefonu için ekran boyutlarını daha küçük cihazdaki 5,4 inçlik bir panele (5,8 inç iPhone XS ile karşılaştırıldığında) düşüreceğini gösteriyor. ve daha büyük (6,5 inç iPhone XS Max karşısında) 6,7 inç ekrana kadar.

Bloomberg’den bu hafta başlarında yayınlanan bir başka raporda, Apple’ın 2020 iPhone’lara ekran parmak izi teknolojisini getirmesinin yanı sıra, bu özelliğin ekstra seviyede koruma için mevcut Face ID yüz tanıma taramasıyla birlikte çalışacağı belirtiliyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir