Bu Yılın En İyi Android Uygulamaları Hangileri?

2019 yılının en iyi android uygulamaları hangileri? en iyi android uygulamar nasıldır? play store bildiğiniz gibi tüm android uygulamaları barındırmakta biz sizin için bir liste derledik


Merhaba teknolee takipçileri size söylemeliyim ki bu yılın en iyi android uygulamaları bizim kendi değerlendirmemize göre alınmıştır.Android işletim sistemi günümüzde telefonlarda en çok kullanılan işletim sistemidir, bizde sizin için bu listeyi hazırladık umarım beğenirsiniz 🙂

Bildiğiniz gibi akıllı telefonlar uzun yıllardır hayatımızın bir parçası onlarsız dolaşmıyoruz, hayatımızın bir çok yerinde kullanıyoruz. Biz size Bu yılın en iyi android uygulamaları adlı listemizi 5 kategoride vericez. umarım beğenirsiniz. unutmayın biz size popüler olan uygulamaları seçerek; kendi değerlendirmemizden geçirerek size sunacağız.

En İyi Android Uygulamaları: Sosyal Medya

1.Sırada İnstagram:

İnstagram

Bu günlerde en çok kullanılan sosyal medya olabilir, gençlerin çoğu bu plaftormu kullanmakta bende dahil. İnstagram önceden bir fotoğraf paylaşım uygulamasıymış kendisine gelen özellikler yavaştan artarak popülerliği artmış bir uygulamadır Anlık mesajlaşma (DM) ,hikaye gibi özellikleri bulunmakta ve bir sürü özellikte gelmek üzere (boş durucağını sanmıyorum 😀 ). Snapchat’e biraz benzesede yine de aralarında belli bir fark var. Uygulamaya Play Store’dan erişebilmektesiniz, yine de İnstagram‘a buradan ulaşabilirsiniz.


2.Sıramızda facebook:

Facebook

Facebook,popülerliğini kaybeden bir uygulama , arkadaş ortamında bana facebook kullanan kaldı mı ya ! diyen bile oldu 😀 ama hala en çok kullanılan sosyal medyaların arasında, insanlar farklı bir şey denemek istiyor sanırım. Çoğunluk instagramı tercih ediyor keşfeti olsun güzel buluyolar fakat ben Facebook’cuyum alınmaca darılmaca yok 😀 tabi ki bazı sıkıntıları var örnek olarak mesajlaşma için illa mesenger uygulamasını kurmamız gerekiyor buda karışıklığa neden oluyor , bazıları için önemsizdir fakat benim için önemli, benim işim Facebook’la niye Messenger’i karıştırıyorsun değil mi? 😀
Uygulamaya Play Store’dan erişebilmektesiniz, yine de Facebook‘a buradan ulaşabilirsiniz.

Facebook ekran görüntüleri

3.Sıramızda ise Twitter:

Twitter

Ben dürüst olmam gerekirse hayatımda hiç Twitter’ı kullanmadım ama internette bulduğum bir kaynaktan açıklamasına baktığımda Mikroblog formatında bir sosyal meya platformuymuş, Twitter’ın mobil uygulamasıda oldukça iyimiş, Facebook sunucu sorunları yaşadığı zaman Twitter bu sorunları hiç yaratmıyor ve metin bazında paylaşımlarda bulunulduğu için İnstagram gibi popüler olmasa da bilgi paylaşımı/aktarımı için oldukça uygun bir platform olduğu düşünülüyor. Uygulamaya Play Store’dan erişebilmektesiniz, yine de Twitter‘a buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Makaleler  Laptop Alacaklara Güncel Öneriler - 2019

4.Sıramızda Pinterest bulunuyor:

Pinterest

Bu Pinterest nedir? neyin nesidir diye sorarsanız; Pinterest kendini bildi bileli resim paylaşım platformu diyebiliriz (Görsel Sosyal Medya). Bu uygulamada bulabileceğiniz o kadar çok resim varki bulabildikleriniz şaşırırsınız, bitmek bilmeyen resim arşivine sahip bence göz atmalısınız 🙂

Uygulamaya Play Store’dan erişebilmektesiniz, yine de Pinterest‘e buradan ulaşabilirsiniz.


En İyi Android Uygulamaları: Film/Video

1.Sırada Youtube:

Youtube

Bu yılın en iyi android uygulamaları(Film/Video) için 1.sırada Youtube uygulamasını koydum çünkü Dünya’da en çok kullanılan uygulama/platform bu Youtube. Zaten dünyanın en büyük 2.arama motoru konumuna geldi. Oldukça kullanılan bir platform fakat dikkatli kullanılmalı benim düşüncem küçük çocuklar için Youtube Kids kullanılmalı, artık saçma sapan çocukların kafasını doldurucak videolar gelmeye başladı, dikkatli kullanıldığında güzel bir platform. Uygulamaya Play Store’dan erişebilmektesiniz, yine de Youtube‘a buradan ulaşabilirsiniz.


2.Sırada Netflix:

The Netflix Inc. app is demonstrated for a photograph on an Apple Inc. iPad mini tablet computer in Tiskilwa, Illinois, U.S., on Tuesday, July 12, 2016. Netflix is scheduled to report quarterly earnings on July 18. Photographer: Daniel Acker/Bloomberg
Netflix

Bence oldukça kaliteli bir site olan Netflix çok başarılı bir site, yakın zamanda RTUK tarafından sansürlenme olayı yaşandı. bazı kişiler bu duruma sinirlendi, sevinen görmedim herneyse size sitenin amacını açıklıyayım; site size 1 ay ücretsiz abonelik veriyor, bu oldukça güzel bir şey fiyatı da çok yüksek değil bence herkes alabilir, ben bu gibi platformların televizyondan daha üstün olduğunu düşünüyorum çünkü istediğimizi izliyoruz, televizyon gibi değil ne istiyorsak onu izliyebiliyoruz bu yüzden gelecek bu gibi platformlarda olduğunu düşünüyorum 🙂 Uygulamaya Play Store’dan erişebilmektesiniz, yine de Netflix’e buradan ulaşabilirsiniz.


3.Sırada BluTV:

BluTV , Netflix gibi bir platform diyebilirim aradaki fark Netflix daha bonkör :D, BluTV’ye baktığımızda ilk haftayı ücretsiz vermekte içerikleri ise yabancı kanallarda bulunan içerikler var (Game Of Thrones, The Walking Dead vb.) bence başarılı bir site , yerli olması da bayrak sallandırtıyor 🙂 Uygulamaya Play Store’dan erişebilmektesiniz, yine de BluTV‘ye buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Makaleler  Motorola’nın yeni telefonu One Hyper Ve Hiper Sarj

4.Sırada ise PuhuTV:

PuhuTv’de güzel uygulama, Netflix ve BluTv’den şöyle bir güzel ayrıcalığı var, ücretsiz! ben pek kullanmadım uygulamayı fakat güzel olabilir duyduğuma göre kaliteli içerikler üretebiliyor. Uygulamaya Play Store’dan erişebilmektesiniz, yine de PuhuTV‘ye buradan ulaşabilirsiniz.


En İyi Android Uygulamaları:Müzik

1.Sırada Spotify:

Spotify

Spotify bildiğimiz dünyanın en çok kullanılan müzik uygulaması,Spotify’nin milyonlarca kullanıcısı bulunmakta hatta müzik yayıncılığı konusunda yeni bir pazarın da öncüsü oldu. Ücretsiz olarak sınırlı özelliklerle sürekli müzik dinleyebiliyorsunuz. Ancak uygulamanın müziğe doyuran özelliklerini kullanmak için aylık abonelik sistemine dahil olmanız gerekiyor. e parayı veren düdüğü çalar 😀 Uygulamaya Play Store’dan erişebilmektesiniz, yine de Spotify‘ye buradan ulaşabilirsiniz.
size söylemek istiyorum müzik programlarının hepsini önermiyorum en iyisi spotify bu yüzden burda kesiyorum.(diğerlerini mantıksız/gereksiz) buldum.


En İyi Android Uygulamaları:Mesajlaşma/DM

1.Sırada Tabikide WhatsApp:

Bu uygulumayı herkesin bileceğine inanıyorum, eminim ki gelecek yılda bu yılın en iyi android uygulamaları listesine başarıyla girer.

Whatsapp

Size dürüst olayım WhatsApp’ı herkes kullanmakta, bazı insanlar WhatsApp’a giremem iletişimim kesilir diye korkar 😀 bu da Facebook’un WhatsApp üzerinde biraz daha durmasını zorluyor bu uygulama böyle giderse mezara kadar 1.ciliği götürür gibi geliyor 😀 Uygulamaya Play Store’dan erişebilmektesiniz, yine de WhatsApp‘a buradan ulaşabilirsiniz.


2.Sırada Messenger:

Facebook’un mesajlaşma uygulaması Messenger, bazı kullanıcılar tarafından sevilmiyor olsa da sevenleri de çok, mesela ben :). Birçok özellik sunan uygulama, WhatsApp’ın en büyük rakiplerinden. Lite sürümü ile mobil cihazınızda daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz. Uygulamaya Play Store’dan erişebilmektesiniz, yine de Messenger‘a buradan ulaşabilirsiniz.


3.Sırada ise Discord:

Genelde oyuncular kullanıyor ama kullananı var, oyuncular Discord’u genelde sesli,görüntülü ve yazılı iletişim imkanı sunduğu için kullanıyor ,Discord’un mobil uygulaması da oldukça kullanışlı. Çoğu zaman gruplar halinde iş yaşamında bile oldukça akıcı bir deneyim sunuyor. Uygulamaya Play Store’dan erişebilmektesiniz, yine de Discord‘a buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Makaleler  Google Pixel 4 XL telefonundan sızan detaylar!

En İyi Android Uygulamaları: Fotoğraf

1.Sırada Adobe Lightroom:

Adobe’nin en popüler fotoğraf düzenleme programı diyebiliriz, çektiğiniz fotoğraflar üzerinde ışık ayarları ya da kontrasat ayarları yapmamıza olanak sağlıyor, uygulamanın ücretsi sürümüde bulunmakta onda daha fazla özellik bulunuyor fakat temel düzeyde kullanımlar için ücretsiz sürüm yeterlidir. Uygulamaya Play Store’dan erişebilmektesiniz, yine de Adobe Lightroom‘a buradan ulaşabilirsiniz.


2.Sıramda ise Google Fotoğraflar:

Fotoğraflarınızı saklamanın ve yedeklemenin en kolay yolu, Google Fotoğraflar uygulamasını kullanmaktan geçiyor. Kullanıcılarına ücretsiz depolama alanı sunan uygulama, sahip olduğu yapay zeka sayesinde fotoğraf arama gibi özellikler de sunabiliyor. ha birde arada sizin için photoshop luyor oldukca kaliteli bir uygulama altını çize çize diyorum. Uygulamaya Play Store’dan erişebilmektesiniz, yine de Google Fotoğraflar‘a buradan ulaşabilirsiniz.bazı telefonlarda otomatik kurulu oluyor.


Benden şimdilik bu kadar yeterli olduğunu düşünüyorum bazı sitelerden açıklama konusunda yardım aldım, teşekkür ediyorum.

Eklediğim iPhone 11 ile ilgili makalemi okumak isterseniz tıklayın


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Aydın Safi
Asıl meslegi yazılımcı 2015-2017 senelerinde silikon vadisinde çalışma şansı olmuştur. 2018'de kurdugu bazı siteleri kapatarak Teknolee hizmet vermektedir.

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir