Samsung Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı Detayları

Samsung'un ürettiği kablosuz hızlı şarj cihazı verdiği bilgilere göre şarj standı,uyumlu Galaxy cihazınızı standart kablosuz şarj vericilerinden 1.4 kat daha hızlı şarj yapmamızı sağlıyor.


Samsung’un ürettiği kablosuz hızlı şarj cihazı verdiği bilgilere göre şarj standı,uyumlu Galaxy cihazınızı standart kablosuz şarj vericilerinden 1.4 kat daha hızlı şarj yapmamızı sağlıyor.
Samsung’un Hızlı Şarj teknolojisini kullanan stand, birlikte verilen Hızlı Şarj duvar şarj cihazıyla birlikte kullanıldığında cihaza daha hızlı bir şarj aktarabilir.

Samsung’un Kablosuz hızlı şarj cihazı, kablosuz ve kablolu şarj arasındaki hız farkını kapatıyor. Şarj cihazı , Qi özellikli tüm cihazlar için geriye dönük olarak uyumlu, böylece bu cihazları standart hızlarda kablosuz olarak şarj edebilirsiniz.

Samsung'un hızlı şarj cihazı (yukarlak bir tabak gibi)
Samsung’un Hızlı Şarj Cihazı

Hızlı Şarj için Uyumlu Cihazlar

Kablosuz Hızlı Şarj özelliği, Galaxy Note5, Galaxy S6 edge + ve Galaxy Note ve Galaxy S serisinin sonraki modelleriyle uyumludur. Kablosuz Hızlı Şarj, Galaxy S6, Galaxy S6 veya Galaxy S6 aktif ile uyumlu değildir. Bu cihazlar normal hızda şarj olur. Tüm Qi özellikli cihazlar için evrensel kablosuz şarj desteği vardır. Cihazınızı kablosuz olarak şarj etmek için kablosuz bir şarj kapağı (ayrıca satılır) eklenmesi gerekebilir.

Fiyatı nedir diye sorarsanız?

Şuan internet sitesinde $59. 99 değerinde , belki daha ucuza vardır ya da fiyatı değişir belli olmuyor bu işler 😀

Kablosuz şarj kolaylığı

Karışık kablolara elveda diyebilirsiniz ya da atabilirsiniz. Samsung Kablosuz Şarj Standı, cihazınızı her şarj etmek istediğinizde şarj kablolarıyla uğraşma gereksinimini ortadan kaldıran Qi Endüktif Şarj Teknolojisini kullanır. Evde veya ofiste kullanım için mükemmel olan özel şarj standı, cihazınızı standa her yerleştirdiğinizde kablosuz güç sağlayan her zaman hazırdır. Stand, şarj olurken cihazınızı kullanmanıza, desteklemenize olanak sağlamak için tasarlanmıştır, böylece müzikte gezinebilir, bildirimleri inceleyebilir ve çağrıları şarj etmeyi kesmeden yanıtlayabilirsiniz. bence oldukça uygun herkes tarafından kullanılabılır bir kolaylığı var

Kullanım kolaylığı

Samsung Kablosuz Şarj Standı’nın kurulumu ve kullanımı kolaydır. Önce, şarj ünitesini cihazınızın şarj kablosuna bağlayın ve ardından telefonunuzu standın üzerine yerleştirin. En iyi performans için cihazınız standın ortasına yerleştirmemiz gerekmektedir. Dahili LED gösterge ışığı, cihazın doğru şekilde hizalanmaması durumunda ya da iyi bir şarj ayarı alındığında bizi uyarmakta. Standa yedek bir Samsung Hızlı Şarj duvar şarj cihazı dahildir. 2A’nın altındaki Samsung olmayan veya Samsung şarj cihazı kullanılırsa, şarj standına zarar verebilirsiniz.

Benzer Makaleler  Apple’ın Yeni iPhone'ları yepyeni bir tasarıma kavuşuyor

Samsung ile ilgili başka bir makalemiz bulunmakta incelemek isterseniz tıklayın 🙂
Kaynak olarak bu siteden destek almış bulunmaktayım teşekkürler.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Aydın Safi
Asıl meslegi yazılımcı 2015-2017 senelerinde silikon vadisinde çalışma şansı olmuştur. 2018'de kurdugu bazı siteleri kapatarak Teknolee hizmet vermektedir.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir