Google Pixel 4 XL telefonundan sızan detaylar!

Merhaba, bugün resimleri sızan telefon Google Pixel 4 XL dan bahsetmek istiyorum. Telefon, gelen bir kaç sızıntı ve Google'ın yayınladığı teaser ile inceledimizde telefon bildiğimiz Pixel 4'ün büyük hali :)


0
1 Paylaş

Merhaba, bugün resimleri sızan telefon Google Pixel 4 XL dan bahsetmek istiyorum. Telefon, gelen bir kaç sızıntı ve Google’ın yayınladığı teaser ile inceledimizde telefon bildiğimiz Pixel 4’ün büyük hali 🙂

Google Pixel 4 XL Telefonundan Sızan resimler;

Google Pixel 4 Xl'ın arkası

Google Pixel  4 XL'ın ön yüzü

Telefonlar oldukça güzel gözüküyor bence, resimlerde Google Pixel 4 XL için hem siyah hem de beyaz renkleri gözükmektedir.Beyaz versiyonda, telefonun yan ve ön kısımlarında turuncu renkli bir güç düğmesiyle birlikte ilginç bir efekt için siyah bir çerçeve var. Bence oldukça şık bir tasarıma sahip 🙂 Siyah model tamamen siyah olmasına rağmen biraz kontrast sunan beyaz bir güç düğmesi var. Bir de dikkat çeken özelliklerin arasında büyük boy üst çerçeve, Google’ın desteklediği “Motion Sense” (Hareket sensörü) O kocaman yere sığabileceği tahmin ediliyor.

Telefonda ciddi tasarımsal sorunlar olucağını sanmıyorum, ilginç bir tasarım olduğunu söyliyebilirim, sanırım bu aralar bu tarz telefonlar moda olucak çünkü kamerasına bakıyoruz iPhone 11 serisine oldukça benziyor.(iPhone 11 ile ilgili makaleme gitmek için tıklayın), sızan resimlerden benim gördüğüm kadarıyla iPhone ve bizim telefonumuzda 3 kamera bulunmakta, bakalım yayınlandığı zaman anlıyacağız 😀

dediğim gibi telefon bu özellikleri ile dikkat çekmekte ben size resimleri paylaşan konuyu göstermek istiyorum. (Link) ben resimlere girmeye çalıştım fakat sunucuda sorun var sanırım bağlanmakta sorun yaşadım haberiniz olsun istiyorum.

Benim makalemi okuduğunuz için teşekkür ediyorum, aşağıda yorum bırakabilirseniz bir tek kendimize yazmadığımızı anlarız 😉 teşekkür ediyorum.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

0
1 Paylaş

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Aydın Safi
Asıl meslegi yazılımcı 2015-2017 senelerinde silikon vadisinde çalışma şansı olmuştur. 2018'de kurdugu bazı siteleri kapatarak Teknolee hizmet vermektedir.

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir