iOS 13,iPhone’lar için yeni güncelleme 19 Eylül Tarihinde!

iOS 13 ile gelen özelliklere baktığımızda en çok dikkat çekenler arasında Dark Mode (Karanlık mod) özelliği dikkat çekiyor.


iOS 13 ne zaman çıkıcak diye soracaksanız eğer doğru yerdesiniz. Apple, iOS güncellemesi 19 Eylül tarihinde gelicek.iOS 13 güncellemesi , iPhone 6S ve sonrasında gelen modeller için geçerli olucak.

Apple bugün açıkladı,iOS 13.1 30 Eylül’de satışa sunulacak. iOS Güncellemesi; Haritalar, Fotoğraflar ve Hatırlatıcılar da dahil olmak üzere iPhone’daki bir çok uygulamaya Dark Mode (Karanlık Mod) özelliği getiricek. Tahmini düşüncem , en büyük özellik karanlık modu olucak. 😉

Haritaların arayüzü üstünde bir kaç değişiklik olmuş bulunmakta; sevdiğiniz yerler mekanlar olur onlar ev veya işyeri gibi daha fazla ikon ve özellikler gelmiş bulunmakta. ek olarak gerçek zamanlı toplu taşıma tahminleri ve geç kalmış olsa da Google Sokak Görünümü “esque” modu da sunuyor.

Şirketin, Google Haritalar’ın hakimiyetini aşmasına yardımcı olmayabilir, ancak sadık Apple Maps kullanıcıları bu gelişmeleri kesinlikle fark edeceklerdir.

birkaç şık özellik daha gelmiş bulunmakta bunların arasında iPhone’umu Bul ve Arkadaşlarımı Bul’u birleştiren yeni bir uygulama (Find My app) bulunmaktadır. ve sağlık uygulaması artık adet döngüsünü tahmin etmek ve Apple Watch’la senkronize etmek için yerleşik bir dönem izleyicisine sahiptir.

Evet umarım “iOS 13 ne zaman çıkıcak” sorunuza cevap vermişimdir, yeteri kadar açıklayabildiğimi düşünüyorum, şimdiden teşekkür ediyorum.

Böyle yorum yazarsanız sevinirim neler eksik neler fazla öğrenmek istiyorum. Eğer iPhone 11 ile ilgili paylaştığım gönderiyi okumak isterseniz tıklayın.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Aydın Safi
Asıl meslegi yazılımcı 2015-2017 senelerinde silikon vadisinde çalışma şansı olmuştur. 2018'de kurdugu bazı siteleri kapatarak Teknolee hizmet vermektedir.

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir