Samsung Reklam, Bokeh Video ile iPhone Kullanıcılarını Galaxy Note10’a ve ‘Aşık Olmaya’ Teşvik Ediyor

Bu hafta iPhone 11 ve iPhone 11 Pro'ları tanıtan Apple topuklularında, Samsung, iPhone videolarını bokeh video özelliği ile "Galaxy Note 10'a geçme" ve "aşık olma" çağrısı yapan yeni bir reklam paylaştı.


0

Bu hafta iPhone 11 ve iPhone 11 Pro’ları tanıtan Apple

Sayın Teknolee Okuyucuları yeni bir yazıya hoş geldiniz.

Bu hafta iPhone 11 ve iPhone 11 Pro’ları tanıtan Apple topuklularında, Samsung, iPhone videolarını bokeh video özelliği ile “Galaxy Note 10’a geçme” ve “aşık olma” çağrısı yapan yeni bir reklam paylaştı.

15 saniyelik reklam, yan yana duran bir adam ve bir kadını gösteriyor; her ikisi de bir çiftin evlilik teklifini kaydettiği için sırasıyla bir iPhone ve Galaxy Note10 tutuyor. Bununla birlikte, iPhone’dan farklı olarak Galaxy Note10, bir bokeh efekti için videonun arka planını gerçek zamanlı olarak bulanıklaştırabilir.

Samsung daha sonra şu noktaya ulaşıyor: “Biraz özlüyor musun … nasılsın?” Galaxy Note10’a geç. Ve Live Focus Video’ya aşık ol. ”

Son iPhone’larda, insanların, evcil hayvanların ve fotoğraflardaki nesnelerin arka planını bulanıklaştırmak için Portre Modu varken, Apple, Stok Kamera uygulamasında bir bokeh video özelliği sunmuyor. Ancak, FiLMiC Pro gibi üçüncü taraf kamera uygulamalarını kullanarak biraz daha sığ bir alan derinliği elde etmek mümkündür.

Samsung, 23 Ağustos’ta Galaxy Note10’u piyasaya sürdü, fiyatlandırma ABD’de 949 dolardan başlıyor. iPhone 11 Pro modelleri 999 dolardan başlıyor, ön siparişler bugün 20 Eylül Cuma günü mağazada satıştan önce başlıyor.

Ayrıca Samsung Note 10 Plus İncelemesi için yazımızı okuyabilirsiniz.

kaynak : https://www.macrumors.com/2019/09/13/samsung-ad-note10-vs-iphone-bokeh-video/


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

0

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir