Motorola One İncelemesi Bir kamera ile bir telefon

Ultra geniş açılı kameralar, yıllardır spor odaklı kalabalıklar arasında büyük başarılar elde etti. Yüksek görüş alanı GoPro tarafından ticari olarak popüler hale getirildi ve tonlarca sportif insan tarafından seçildi, çünkü bu çok kullanışlı - kamerayı çok fazla endişe etmeden endişeli olmadan dinamik bir sahnede bir ton hareket yakalayabilirsiniz.


Sayın Teknolee Okuyucuları yeni bir yazıya hoş geldiniz.

Ultra geniş açılı kameralar, yıllardır spor odaklı kalabalıklar arasında büyük başarılar elde etti. Yüksek görüş alanı GoPro tarafından ticari olarak popüler hale getirildi ve tonlarca sportif insan tarafından seçildi, çünkü bu çok kullanışlı – kamerayı çok fazla endişe etmeden endişeli olmadan dinamik bir sahnede bir ton hareket yakalayabilirsiniz.

2019 yılında ultra geniş açılı lens fad akıllı telefona geldi. Bayrak gemilerinin tonluk bir ve daha fazlası var yıl sonuna kadar içerecektir. Ancak – gerçek olalım – bu telefonları gerçekten aksiyon kameraları olarak kullanamazsınız… metal ve cam konstrüksiyonları nedeniyle kaygan ve ağırdırlar, bir etkinliği kaydetmeye ve katılmaya çalışırken ellerinde tutulması zordur ve sadece düşmesi gerçekten çok pahalı bir şey.

Motorola One Action – yüksek oktanlı faaliyetlerinizi yakalamaya hazır, 117 derecelik bir hareketli kameraya sahip uygun fiyatlı bir midranger. Birkaç akıllı numara ile işlemi kolaylaştırır. Ama teslim ediyor mu? Derin bir dalış yapalım!

Tasarıma Yakından Bakalım

Motorola One
Motorola One
Motorola One

Motorola One Action ile ilgili her şey, kamera donanımlı bir akıllı telefon olma ve malzemelerin tasarımını ve seçimini içeren bir amaca hizmet ediyor. Ahize plastikten yapılmış, ancak parlak bir cila ile bitmiş, bu yüzden metal ve camdan yapılmış gibi gözüküyor, yine de hafif, sıkıntılı ve tutması kolay. Bu, ahizenin dar şekli ile daha da artmıştır. Ekranın 6,3 inç diyagonalinden korkmayın – 21: 9 en boy oranı var; bu, telefonun tek elle tutulması kolay, uzun ve ince olduğu anlamına gelir.

Tabii ki, materyaller aynı zamanda dokunma hissine daha az prim hissi veriyor. Bir alüminyum çerçevenin harika hissine alışkınsanız, anında Motorola One Action’ı daha ucuz bir telefon olarak tanıyacaksınız. Ayrıca, giriş korumasından da biraz hayal kırıklığına uğradık – IPX2 derecesine sahip, yani yanlışlıkla sıvı sıçraması var, ancak su jetleri veya herhangi bir suya dalmadan uzak durun.

Benzer Makaleler  Bu Yılın En İyi Android Uygulamaları Hangileri?

Bu, adına “İşlem” yapan bir telefon için ideal değildir. Bu telefona özel bir zırh / su geçirmez kılıf tokatlarsanız, plastik hissi veya giriş korumasının olmamasına gerçekten önem vermezsiniz. Tavsiyemiz, yüksek aktiviteli durumlarda bunu kullanmak isteyen herkesin böyle bir olayı araması gerektiğidir.

Ayrıca Samsung Note 10 Plus İncelemesi için yazımızı okuyabilirsiniz.

https://www.phonearena.com/reviews/Motorola-One-Action-Review-a-phone-with-an-action-camera_id4674

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir