Play Store Nasıl indirilir?


Merhaba, size play store nasıl indirilir bunun hakkında bilgi vermek için elimden geleni yapacağım.Öncelikle şunu söylemeliyim ki Play Store sık sık güncelleme almaktadır, buna sevinenlerde var üzülenlerde. 😀 Temel olarak sistem aynı bu yüzden eski sürüme fazla takılmayın, kurulumu benzerdir. Şunu söylemek istiyorum; Google Play Store sadece Android işletim sistemini desteklemektedir! bu durumda iOS (iPhone telefonu kullanır) gibi işletim sistemleri bu uygulamayı desteklememektekdir.

Play Store Nasıl İndirilir Görelim

Play Store indirmeden önce şunu demem lazım bazı telefonlar indirmeyi tamamladıktan sonra kurulumu başlatmaya çalıştığımızda güvenlik izni sorar. Çoğu telefonda, bu işleme izin ver (benzeri bir şeyde gelebilir) diyerek bu işlemi geçebilmekteyiz ama olurda güvenlik izin vermez ise aşağıdaki işlemleri uygulayın;

  1. Cihazınızın uygulamalar bölümündeki Ayarlar‘a tıklayın.
  2. Menüden Güvenlik tuşuna tıklayın.
  3. Bilinmeyen kaynaklar özelliğini aktif hale getirin.

Play Store’u indirip kuralım.

Play Store’a ulaşmak için benim linkimi isterseniz kullanabilirsiniz, fakat sizin başka bildiğiniz linkler varsa ordanda indirebilirsiniz size kalmış.
size bu uygulamanın virüssüz, hatasız gerçek Google Play Store olduğunu hatırlatmak istiyorum. Play Store İndir

playstoreindir
Play store indirme sayfası

Sizi böyle bir sayfa karşılayacak, burdan indir butonuna bastığınız zaman uygulama inecektir, kurulum işlemleri ise bundan daha basit apk dosyasını açmak için üstüne tıklıyoruz güvenlik izni sorar ise izin veriyoruz ve kurulumun bitmesini bekliyoruz! işlem tamamdır 😉

Play Store’u kurduk peki ya şimdi?

bu işlemleri uyguladıktan sonra yapmanız gereken pek birşey kalmamıştır isterseniz ayarlardan bilinmiyen kaynaklar özelliğini kapatabilirsiniz size kalmış fakat açık olması hiç bir zarar oluşturmuyacaktır, artık uygulamayı kullanabilirsiniz. Teşekkürler!

Eğer Google pixel 4 XL hakkında yazdığım sızan bilgileri merak edıyorsanız bu makalemi okuyabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Aydın Safi
Asıl meslegi yazılımcı 2015-2017 senelerinde silikon vadisinde çalışma şansı olmuştur. 2018'de kurdugu bazı siteleri kapatarak Teknolee hizmet vermektedir.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir