Google Chrome daha iyi bir sekme yönetimi elde ediyor

Bir seferde 50 sekmeyi açmak isteyen bir Chrome kullanıcısıysanız, Google yakında işleri daha kolay hale getiriyor. Chrome'daki sekme yönetimi, şu anda her sekmenin üzerine gelmenizi ve sekmenin açıklamasını beklemenizi veya küçük favicon aracılığıyla görsel olarak tek bir nokta bulmanızı gerektirir. Çok fazla sayıda sekme varken bu zor olabilir, bu nedenle Google, sekmeye hızlıca erişmenizi sağlayacak yeni bir önizleme ile hitap eder.


Sonunda rakip tarayıcılara yetişiyor

google yeni sekme

Bir seferde 50 sekmeyi açmak isteyen bir Chrome kullanıcısıysanız, Google yakında işleri daha kolay hale getiriyor. Chrome’daki sekme yönetimi, şu anda her sekmenin üzerine gelmenizi ve sekmenin açıklamasını beklemenizi veya küçük favicon aracılığıyla görsel olarak tek bir nokta bulmanızı gerektirir. Çok fazla sayıda sekme varken bu zor olabilir, bu nedenle Google, sekmeye hızlıca erişmenizi sağlayacak yeni bir önizleme ile hitap eder.

Diğer tarayıcılar, Microsoft Edge ve Apple’ın Safari’si de dahil olmak üzere bunu yıllardır daha iyi bir şekilde yönetiyor, ancak Chrome’un bazı iyileştirmeler sağladığını görmek güzel. İlk başta, yalnızca sayfa başlıklarının önizlemeleriyle sınırlı olacak, ancak Google Chrome’un yakında sekmenin tam küçük resmini destekleyeceğine söz veriyor.

google yeni renk uyumu

Sekme değişikliklerinin yanı sıra, Google sonuçları daha hızlı göstermek için Chrome adres çubuğunu daraltmayı planlıyor. Hava durumu, çeviriler, spor etkinlikleri ve daha fazlasıyla ilgili sorularınız için anında yanıtlar alacaksınız. Google, Chrome temaları için daha fazla renk özelleştirmesi de ekliyor. Yeni bir araç, Chrome web mağazasından Chrome temaları yüklemek zorunda kalmadan tüm tarayıcının rengini ve yeni sekme sayfasını değiştirmenize izin verir.

Tüm bu değişikliklerin ne zaman geçerli olacağı tam olarak belli değil, ancak Google, “sonbaharda daha sonra” yayına girdiklerini söylüyor.

Yazımızın Sonuna Gelirken “GTA 6 oyununun ilk fotoğrafları sızdırıldı ?” Yazımızı Okuyabilirsiniz.

https://www.theverge.com/2019/9/20/20875441/google-chrome-tab-management-improvements-color-customization-features

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir