Galatasaray Hacklendi

Türkiye'nin en çok Instagram takipçisine sahip spor kulübü Galatasaray, bugün yaptığı bir açıklamada hesabın hacklendiğini duyurdu ancak aradan çok geçmeden paylaşılan diğer videolar ile olayın aslı ortaya çıktı.


Türkiye’nin en çok Instagram takipçisine sahip spor kulübü Galatasaray, bugün yaptığı bir açıklamada hesabın hacklendiğini duyurdu ancak aradan çok geçmeden paylaşılan diğer videolar ile olayın aslı ortaya çıktı.

Galatasaray, bugün öğlen saatlerinde paylaştığı bir hikaye ile hesaplarının hacklendiğini belirtti. Paylaşım, Hesabımız Hacklendi yazılı bir hikaye ile paylaşılırken bu hikayenin hemen ardından olayın aslı ortaya çıktı.

Paylaşılan hikayenin ardından birkaç dakika sonraysa hesabı ele geçiren kişi kendini belli etti. Galatasaray’ın Hollandalı yıldız futbolcusu Ryan Babel, Hepiniz benim tarafımdan ele geçirildinizdediği bir video paylaşarak aslında olayın şaka amaçlı olduğunu belirtmiş oldu. Bu videonun ardından peş peşe hikayeler paylaşan Babel, bu görüntülerde ise takım arkadaşlarının antrenman anlarına yer verdi.

Takipçiler Olayı Gerçek Sanıp Galatasaraydan Açıklama İstedi:

Yıldız futbolcu Ryan Babel, Galatasaray’ın hesabından “Hesabınız benim tarafımdan ele geçirildi” yazan bir video paylaştı. Babel daha sonra takım arkadaşlarının antrenman anlarından görüntülerin videosunu paylaştı.

‘Kıtalararası Derbi’de Galatasaray ve Fenerbahçe bir kez daha karşı karşıya gelecek. ‘Parçalı’ ile ‘Çubuklu’ yarın saat 20:00’da, Türk Telekom Stadı’nda 390.kez kozlarını paylaşacak. Karşılaşmayı BeIN Sports kanalı yayınlayacak. 

Yazımızın Sonuna Gelirken “Xiaomi Mi Mix Alpha tamamen ekrandan yapıldı” Yazımızı Okuyabilirsiniz.

https://tr.sputniknews.com/spor/201909271040272732-galatasaray-hacklendik/

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir