PS4 fanları, 2020’yi dört gözle bekleyecekler

PS4 fanları, 2020'de dört gözle bekleyecek, PlayStation tarihinin en iyi yıllarından biri olacak şekilde şekilleniyor.


PS4 fanları, 2020’de dört gözle bekleyecek, PlayStation tarihinin en iyi yıllarından biri olacak şekilde şekilleniyor.

Sony yaklaşmakta olan PS4‘e özel The Last of Us: Bölüm 2’ye ışık tuttu.

Sony’nin en yeni Play State of Play sunumunun bir parçası olarak Sony, Last Us of devamı için 2020 Şubat tarihini açıkladı. Hayranlar, yaklaşmakta olan aksiyon oyununun nefes kesici yeni oyun görüntülerine de maruz kaldılar.

Last of Us 2 oyununun ortaya çıkmasından bu yana günlerde daha da fazla ayrıntı açıklandı. Görünüşe göre Sony ve Naughty Dog, eski okula birden fazla yoldan geri götürüyor.

PSOne döneminden bu yana çok sık görmediğimiz bir şey, Son Bize: Bölüm 2 birden fazla diske gönderilecek. Yaramaz Köpek Neil Druckmann, The Telegraph ile yaptığı mükemmel röportajda, netenin şimdiye kadarki en büyük oyunlardan birine evrimleştiğini açıkladı. “Bu hikaye, birincisinin olmadığı şekilde iddialı ve karmaşık.” Dedi. “Ve bu kadar hikayeyi bu kadar karakterle anlatmak için o kadar büyük olmak gerekiyordu. Şimdiye kadarki en büyük oyunu yapmak için yola çıkmadık, bu şekilde gelişti.

“Bu hikayenin ne kadarını sunmaktan heyecan duyduk ve sona ereceğini düşündüğün anlar olacak ve bunun sadece bir açılış kısmı olduğunu ve bunun diğerine açıldığını anlayacaksın. “Druckmann devam ediyor. “

Oyun çok iddialı, oyun bir BluRay’e sığmıyor, iki diskte.” Başka yerlerde, Son Bize: 2. Bölümün Paskalya yumurtaları için güvenli olmayan bir veya iki tane içerdiği ortaya çıktı (Gamespot aracılığıyla).

Buradaki sürprizi mahvetmemize rağmen, oyun içi Paskalya yumurtaları eski okul Yaramaz Köpek sürümlerine referanslar içeriyor. Son Bize: İkinci Bölüm, 21 Şubat 2020’de yalnızca PS4 için başladığında daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

PS4 Resim
PS4 Resim

PS4 sahipleri, PS Plus ile Remastered’ın Sonuncusu’nu alarak, devam filminin serbest bırakılması için hazırlık yapabilirler.

Benzer Makaleler  E-ticarette ortalığı karıştıran ses kaydıyla ilgili flaş gelişme!

Sony geçtiğimiz günlerde yukarıda belirtilen Yaramaz Köpek sürümünün de dahil olduğu Ekim 2019 için PlayStation Plus ücretsiz PS4 oyunlarını duyurdu.

MLB The Show 19, Ekim ayında PS Plus aboneleri için de hazır olacak. The Last of Us Remastered’den hoşlanıyorsanız ve devam filminin ön siparişini vermek istiyorsanız, Sony, Ellie’nin sırt çantasının bir kopyasını içeren bir tampon versiyonu, bileziği ve ikonik karakterin 12 inçlik bir heykeli de dahil olmak üzere, oyunun birçok basımını duyurdu.

Google Pixel 4 XL telefonundan sızan detaylar!” Adlı Makalemizi Okuyabilirsiniz.

https://www.express.co.uk/entertainment/gaming/1183437/PS4-games-news-Sony-old-school-PlayStation-exclusive-Last-of-Us-2

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir