Spider-Man, geri dönüyor

Sony Pictures ve Marvel Studios, sonuçta birlikte üçüncü bir Spider-Man filmi hazırlayacak. Sony ve Disney, web-sling kahramanının Marvel Sinematik Evrenine geri dönmesini sağlayan Spider-Man konusunda yeni bir anlaşma yaptı.


Spider-Man, Marvel Sinematik Evrenine, Sony ve Disney yeni bir anlaşma yaptığında geri döndüyor. Marvel Studios şefi Kevin Feige’in güçlü simgesi geri döndüyor

Sony Pictures ve Marvel Studios, sonuçta birlikte üçüncü bir Spider-Man filmi hazırlayacak. Sony ve Disney, web-sling kahramanının Marvel Sinematik Evrenine geri dönmesini sağlayan Spider-Man konusunda yeni bir anlaşma yaptı.

Spider Man Resmi

Variety’ye göre Marvel Studios eş başkanı Kevin Feige, “Spidey’in MCU’daki yolculuğunun devam etmesi beni heyecanlandırıyor ve Marvel Studios’ta hepimiz ve üzerinde çalışmaya devam ettiğimiz için çok heyecanlıyız” diyor. “Örümcek Adam – hikayesi dünyadaki her yaştan ve izleyiciden geçen güçlü bir simge ve kahraman.

Aynı zamanda sinema dünyalarını geçecek süper güce sahip tek kahraman olarak ortaya çıkıyor, bu yüzden Sony kendi Spidey-ayetini geliştirmeye devam ederken, geleceğin ne gibi sürprizleri olacağını asla bilemezsiniz. ” İki stüdyo daha önce bu yaz Spider-Man’in, şirketler yeni bir finansman anlaşması üzerinde anlaşamadıklarından sonra Marvel Sinematik Evreni’nden ayrılacağını açıkladı.

Disney, ilk dolarlık brüt ve satış gelirinin yüzde 5’ini içeren önceki anlaşması yerine Spider-Man filmleriyle elde edilen tüm gelirleri 50/50 azaltmak istedi. Ayrılık, Feige’in artık Sony’nin afişinin altına giren Spider-Man filmlerini denetlemeyeceği anlamına geliyordu. Tom Holland’ın web-slinging süper kahramanı bunun yerine yalnızca Sony’nin Venom gibi diğer karakterleri de içeren Spider-Man evreninde var olacaktı. Yeni bir anlaşmaya varamamak, Holland’ın Spider-Man‘in, karakterin yeni MCU filmlerinde ne kadar önemli olduğu düşünüldüğünde, stüdyo için önemli bir kayıp olan daha fazla Marvel Studios filminde görünmesini engelledi.

Yeni anlaşma kapsamında, Variety’ye göre “Sony‘nin düzenlemeleri mevcut şartlar altında tutmayı önerdiğine inanılıyor”. Spider-Man’in MCU’ya kaybedilmesi de, Twitter’da kahramanı Marvel dünyasına geri getirmek için kampanya yapan taraftarlara büyük bir darbe oldu. “Bu çılgınca bir hafta oldu ve hepinizi kalbimin derinliklerinden seviyorum ve sizi 3000’i seviyorum” dedi Holland, Ağustos’taki Disney’in iki yıllık D23 hayranları kongresinde, Avengers’ın bir çizgi haline geldiğini söyledi: Endgame, yaygın bir meme haline geldi. Bir sonraki Spider-Man filmi – Sony’nin Homecoming üçlemesinin üçüncüsü – 16 Temmuz 2021’de gösterime girecek.

Benzer Makaleler  Intel AMD'ye karşı kaybediyor

PS4 fanları, 2020’yi dört gözle bekleyecekler” Maklemizi Okuyabilirsiniz.

https://www.theverge.com/2019/9/27/20887093/spider-man-marvel-cinematic-universe-sony-disney-tom-holland-kevin-feige

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir