YouTube Müzik Android cihazlara yüklenmiş olarak gelecek

YouTube Müzik, Android'in bir parçası olarak gelen en son Google uygulamasıdır. Şirket, abonelik müzik servisinin kutudan çıkan Android 10'u çalıştıran tüm cihazlara önceden yükleneceğini açıkladı - ve Google Play Müzik'in yerini alacak. Şimdiye kadar, YouTube Müzik artık Google Play'den ayrı bir indirme gerektirdi, ancak artık gerekmiyor.


TeknoLee Okuyucuları : YouTube Müzik, Android’in bir parçası olarak gelen en son Google uygulamasıdır. Şirket, abonelik müzik servisinin kutudan çıkan Android 10’u çalıştıran tüm cihazlara önceden yükleneceğini açıkladı – ve Google Play Müzik’in yerini alacak. Şimdiye kadar, YouTube Müzik artık Google Play’den ayrı bir indirme gerektirdi, ancak artık gerekmiyor.

Youtube Music

Bu uygulama ayrıca gelecekte Android 9 Pie ile birlikte gelen yeni cihazlara önceden yüklenecek. YouTube Müzik Ürün Müdürü Brandon Bilinski bir blog yazısında, “Yeni Android 10 cihazlara sahip Google Play Müzik dinleyicileri, Google Play Music’i Google Play Music’ten indirip hesaplarına giriş yaparak keyfini çıkarmaya devam edebilir” dedi. YouTube, Google Müzik’in piyasaya sürülmesinden bu yana, hizmetin sonuçta Google Play Müzik’in yerini tek abonelik müzik platformu olarak alacağını söyledi.

Ancak şirket GPM’den YouTube Müziğine kullanıcı yükleme ve kitaplıklarını getirmeyi geciktirdi ve bu geçiş başarılı oluncaya kadar insanlar geçiş yapmak istemiyor. YouTube Müziği ile ilgili her haber olduğunda, şirketten bir ilerleme güncellemesi isteyeceğim ve genellikle buna yanıt olarak bir tür “hala üzerinde çalışıyoruz” alıyorum. Bu yeni paketlenmiş yerleşimden önce bile, YouTube, oldukça popüler olan uygulama içindeki premium aboneliklerini agresif bir şekilde tanıtmakta ve YouTube Premium’un avantajlarını ortaya çıkaran sık sık açılan ekranlar görüntülemektedir.

YouTube için ödeme yapmak, reklamsız bir görüntüleme deneyimi sağlar, çevrimdışı indirmelere izin verir ve bir YouTube Music Premium üyeliği içerir. Ancak, YouTube Premium‘un insanlara itilme derecesi bir ölçüde azaldı.

Spider-Man, geri dönüyor” Konumuzu Okuyabilirsiniz.

https://www.theverge.com/2019/9/27/20886952/youtube-music-app-preinstalled-android-10

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir