Microsoft’un çift ekranlı cihazlar için yeni işletim sistemi olan Windows 10X açıklandı

Dün, Microsoft’un Surface Pro 7, Surface Laptop 3 ve ARM destekli Surface 2'si 1 arada bir dizüstü bilgisayar da dahil olmak üzere büyük donanım etkinliğinde duyurulabilecek birkaç yeni Surface ürününün sızıntısını getirdi. Şimdi, sızan Evan Blass, Microsoft’un çift ekranlı cihazlar için üretilmiş Windows 10’un çatalı olduğu söylenen Windows 10X’le ilgili ayrıntıları aktardı.


Bu muhtemelen kod adı “Centaurus” makinesinde yayınlanacak 🙂

TeknoLee Okuyucuları Hoş Geldiniz :

Dün, Microsoft’un Surface Pro 7, Surface Laptop 3 ve ARM destekli Surface 2’si 1 arada bir dizüstü bilgisayar da dahil olmak üzere büyük donanım etkinliğinde duyurulabilecek birkaç yeni Surface ürününün sızıntısını getirdi. Şimdi, sızan Evan Blass, Microsoft’un çift ekranlı cihazlar için üretilmiş Windows 10’un çatalı olduğu söylenen Windows 10X’le ilgili ayrıntıları aktardı.

Tabii ki, yarınki büyük Yüzey açılış etkinliğinde ilk kez sahneye çıkması için çift ekranlı bir Yüzey ürününün (kod adı “Centaurus”) söylentisi verildi. Blass’ın tweet’ine dayanarak, daha önce Windows Lite olarak anılan Windows 10X’te yayınlanacaktır.

Tweet, yazılımın görüntülerini paylaşmazken, Windows 10X’in çift ve katlama ekranlı cihazlarda çalışacak şekilde yapıldığını belirtir. Bu, standart Windows 10 ile karşılaştırıldığında, 10X uygulamaları “kaplarda” çalıştırabilir. 10X, bunun anlamı olarak, uygulamaların çoğunu yerel olarak donanımdan çalıştırmak yerine, internet üzerinden çalıştırmak için sanallaştırmaya dayanabilir.

Yazımız Biraz Kısa Oldu Yeni Bilgiler Edindikçe Sizinle Paylaşacagız :=)

Meizu 16T’nin oyun ve amiral gemisi” Yazımızı Okuyabilirsiniz

https://www.theverge.com/2019/10/1/20893156/microsoft-windows-10x-leak-dual-screen-laptops-software

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir