Haber

Pixel 4 ve 4 XL bildiklerimizi doğruladı

Son zamanlarda yapılan bir sızıntı, Pixel 4 XL’in 90Hz Pürüzsüz Ekran ve yeni yüz açma donanımı gibi bazı önemli yönleriyle birlikte tüm açılardan gösterdi. Şimdi, dikkat çeken bir ipucu, Evan Blass, halihazırda mevcut olan bilgilere çok az şey ekleyen iki 2019 Google bayrak gemisinin birkaç basın görüntüsünü yayınladı.

Beğendim
Beğendim Bayıldım Haha Süper Üzüldüm Kızdım

Son zamanlarda yapılan bir sızıntı, Pixel 4 XL‘in 90Hz Pürüzsüz Ekran ve yeni yüz açma donanımı gibi bazı önemli yönleriyle birlikte tüm açılardan gösterdi. Şimdi, dikkat çeken bir ipucu, Evan Blass, halihazırda mevcut olan bilgilere çok az şey ekleyen iki 2019 Google bayrak gemisinin birkaç basın görüntüsünü yayınladı.

Google Pixel-4

Sonuncu yapılan bir sızıntı, Pixel 4 XL‘in 90Hz Pürüzsüz Ekran ve yeni yüz açılışı gibi olabilir. Şimdi, dikkat çeken bir ipucu, Evan Blass, halihazırda mevcut olanlardan çok az şey ekleyen iki 2019 Google bayrak gemisinin birkaç yılında birkaç gün yayınlandı.

Google Pixel-4

Birkaç ay önce, Google, üst çerçevede eller serbest hareket kontrolüne yardımcı olan bir Soli radar sensörü bulunduğunu doğruladı. Bu geniş alnın, Apple’ın uygulanmasına benzer bir yüz tanıma sistemi içerdiği de söyleniyor. Son olarak, Google’ın dördüncü Piksel amiral gemisi, sırtındaki kare bir kabarıklığa yerleştirilecek olan çift kamera kurulumuna geçiş yapacaktır.

Google Pixel 4 XL telefonundan sızan detaylar!

https://www.androidpolice.com/2019/10/02/first-press-renders-of-the-pixel-4-and-4-xl-confirm-what-we-already-know/

Beğendim
Beğendim Bayıldım Haha Süper Üzüldüm Kızdım


1 Yorum

1 Yorum

  1. mehmet

    2 Ekim 2019 at 4:55 pm

    Google Bu Sefer Telefon Pazarına Girecek gibi gözüküyor

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar