Samsung Katlana Bilir Telefon Yapıyor

Samsung, ikinci katlanabilir cihazını gelecek yılın başlarında, kompakt boyutlu bir kareye katlanan lüks bir telefonla duyurmaya hazırlanıyor.


Samsung, ikinci katlanabilir cihazını gelecek yılın başlarında, kompakt boyutlu bir kareye katlanan lüks bir telefonla duyurmaya hazırlanıyor.

Güney Koreli akıllı telefon devi, ürünün gelişimine aşina olan kişilere göre, iç içe geçmiş bir kapak gibi iç içe katlandığında, cep tipi bir kareye dağılan 6.7 inçlik bir iç ekrana sahip bir cihaz üzerinde çalışıyor. Samsung, ikinci bükülebilir gadget’ını bu yılki Galaxy Fold‘dan daha hesaplı ve daha ince hale getirmek istediğini söyledi. Bununla birlikte, halefi cihazın lansmanı, Fold’un yaklaşan lansmanından sonra ne kadar iyi performans gösterdiğine bağlı olduğunu söyledi. Samsung, yaklaşmakta olan katlanabilir telefonunda Amerikalı tasarımcı Thom Browne ile işbirliği yapıyor ve modaya, statüye ve lükse meraklıları içeren bir cihazın teknik özelliklerinden daha geniş bir yelpazedeki tüketicilere hitap etmeye çalışıyor.

Teknisyenler için, en son teknolojiye sahip ekran teknolojisi ve flip-telefonun gençleştirilmesinin nostaljik çekiciliği var. Şirket, habersiz ürünlerin gelişimi hakkında yorum yapmaktan kaçındı. Yeni katlanabilir telefon, yeni tanıdıklan Samsung Galaxy Note 10‘da olduğu gibi, cihazın aşina olduğu bir kişiye göre iç ekranın tepesinde delik açmaya sahip bir selfie kamerası olacak. Dışarıda, telefon açıkken arkaya bakan iki kamera ve kapalı çevrildiğinde ön tarafa sahip olacaktır.

Huawei Technologies, Mate X’i geciktirmek zorunda kaldığından, katlanabilir cihazlar zor bir başlangıç ​​yaptı, Royole, FlexPai’i izleyenleri izleyenlere bıraktı ve Samsung, Galaxy Fold’u piyasaya sürmeye zorlayan utanç verici bir tasarım hatası yaptı. Tüm bu şirketler – rakipleri Xiaomi ve Oppo ile birlikte, şimdiye kadar iltifat edenler yayınladılar – bir sonraki yüksek büyüme gösteren tüketici elektroniği segmenti olacağına dair sözlerini açıklayan ilk kişi olmaya çalışıyorlar. Katlanabilir kategorisinin vaadi, büyük ekranlı taşınabilir bilgisayarların olanaklarını küçük telefonların kolaylığı ile birleştirmektir.

Benzer Makaleler  Pixel 4 ve 4 XL bildiklerimizi doğruladı

Katlanabilir telefon pazarına istediği girişi yapamayan Samsung’un yeni katlanabilir cihazının daha ince ve uygun fiyatlı olacağı söyleniyor. Bir de telefonun katlanmış hali pek de alıştığımız akıllı telefonlara benzemeyecek.

Pixel 4 ve 4 XL bildiklerimizi doğruladı

https://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/samsung-said-to-be-secretly-working-on-foldable-phone-that-collapses-into-square-2095293

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir