Yeni fragmanlar yayımlandı: Yırtıcı Kuşlar, 1917, Kral’ın Adamı ve daha fazlası

Jake hala dışarıda, yani bu hafta yine sinema sanatı üzerine kafa yormaya çalışan düşüncelerime kapılmıştınız. Bu hafta hiç film izlemedim, bu yüzden bu zamanı kitapların büyük bütçe uyarlamaları hakkında konuşmak için kullanacağım - özellikle de sevdiğim kitaplar.


TeknoLee Okuyucuları Bu haftaki 12 yeni fragmana göz atın

Yeni Fragmanlar

Jake hala dışarıda, yani bu hafta yine sinema sanatı üzerine kafa yormaya çalışan düşüncelerime kapılmıştınız. Bu hafta hiç film izlemedim, bu yüzden bu zamanı kitapların büyük bütçe uyarlamaları hakkında konuşmak için kullanacağım – özellikle de sevdiğim kitaplar.

Harry Potter patlamasında, gezegendeki her popüler kitap dizisinin filme çekilmesi gibi hissettim. Bunlardan bazıları (Açlık Oyunları, Alacakaranlık, Da Vinci Kod kitapları) iyi yaptı. Pek çok kişi (Altın Pusula, Ender’in Oyunu, Percy Jackson, Karanlık Kule, Verici, Ölümcül Enstrümanlar, Eragon, Spiderwick Günlükleri, Arayıcı Efsanesi, Karanlık Yükseliyor, Talihsiz Olaylar Dizisi, vb.) Yapmadı. .

Ancak, Thrones-sonrası dünyasında, bir sonraki büyük hit için edebiyatın yıllarını benimsemek isteyen yeni bir stüdyo dalgası görüyoruz. Netflix, bu hafta Leigh Bardugo’nun kitaplarına dayanarak Gölge ve Kemik rolünü açıkladı. Amazon’un Wheel of Time şovunda ilk tablo okundu. HBO’nun Karanlık Malzemelerini uyarlaması (başarısız filmden sonraki ikinci deneme) harika bir fragman oldu. Belki bunların hepsi de çökecek ve yanacaktır. Ancak daha düşünceli görünen bu yaklaşımların başarılı olacağını umuyorum çünkü bu kitapların hepsini seviyorum. Bu haftadan itibaren 12 fragmanı kontrol et.

Yırtıcı kuşlar – Birds of Prey

2016’nın İntihar Kadrosu’nun korkunçluğundan çıkan Prey Birds, Margot Robbie’in Harley Quinn’i eski paraşütünden (Jared Leto’nun … Joker’de kendine has bir şekilde ele geçirdiğini) serbest bıraktığını ve kendi anti-mürettebatıyla bir ekip oluşturduğunu görüyor. 7 Şubat 2020’de çıkacak.

Kral’ın Adamı – The King’s Man

Kingsman prequel için ilk römork beni bunun için biraz huzursuz bıraktı, ama en son önizleme bana çok daha fazla gemide var. Orijinalleri çok eğlenceli hale getiren casusluk hevesinden çok daha fazlası var. 14 Şubat 2020’de çıkacak.

Benzer Makaleler  Volkswagen, Yeni Elektrikli Aracı 'ID Space Vizzion'u Gösterdi

1917

Bu, Dunkirk’e Sam Mendes (2015’in James Bond gerilim filmi Spectre’nden beri ilk filmi) ile benziyor. Açıkçası, muhtemelen onunla çalışabilirim. Başka bir şey değilse, film kesinlikle harika görünüyor. 25 Aralık’ta çıkacak.

The Gentlemen – Beyler

Son birkaç filmi King Arthur iddiaları ve Disney’in yeniden hatırlatması dahil garip yerlere gittikten sonra, Guy Ritchie en iyi yaptığı şeye geri döner: cesur, aşırı İngilizce suçu.

Swipe Night – Tokatlamak Gece

Şimdi herkes kendi orijinal şovlarını yapıyor ve buna da … Tinder? Swipe Night, Tinder’in uygulamasında prömiyer yapacak olan kıyamet hakkında haftalık etkileşimli bir şov. Ve her nasılsa, o da seni daha fazla tarihe götürecek mi? 6 Ekim’de yayınlanmaya başlayacak.

Lupin the Third: The First – Üçüncüsü Lupin: İlk

Dürüst olacağım, görünüşe göre Lupin adında bir beyefendi hırsızıyla ilgili olan bu anime / manga serisi hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Bu karavanın rad gibi göründüğünü biliyorum. 6 Aralık’ta Japonya’da yayınlanacak. Henüz ABD çıkış tarihi açıklanmadı.

I Lost My Body – Vücudumu Kaybettim

Bu animasyon filmin çok tuhaf bir öncülü var: Kesik bir el sahibi ile bir araya gelmek için Paris’i dolaşıyor. Yine de görünüşe göre çok iyi. 15 Kasım’da “tiyatroları seç” ve 29 Kasım’da Netflix’te olacak.

6 Underground – 6 Yeraltı

Ryan Reynolds, Michael Bay’ın Hızlı ve Öfkeli franchise’ı hakkındaki izlenimine benzeyen olaylarda havaya uçuran ve suçla mücadele eden altı uyanık milyarderden oluşan bir ekip yönetiyor. 13 Aralık’ta Netflix’i vuracak.

Reprisal – Misilleme

Hulu, onu öldürmeye çalıştıktan sonra erkek kardeşi ve çetesinden intikam almak isteyen bir kadın hakkında bunu “hiper-noir” olarak adlandırıyor. Römorkun umut verici görünen güçlü Kill Bill titreşimleri var. 6 Aralık’ta çıkacak.

Benzer Makaleler  Fortnite veya PUBG Mobile oynuyorsanız, iOS 13.0’a güncellemesi Yapmayın

Richard Jewell

Clint Eastwood, bu çarpıcı çekimi 1996 Centennial Olimpiyat Parkı bombalaması sırasında bomba keşfeden bir güvenlik görevlisi olan Richard Jewell’in hikayesine yönlendirdi, ancak daha sonra şüpheli olarak suçlandı. 13 Aralık’ta çıkacak.

Eli

Eli’nin dünyadan uzakta yaşamasını gerektiren otoimmün bir hastalığı var. Ailesi, yardım edebileceğini iddia etmeyen, ürpertici olmayan bir hastanede hiç ürkütücü olmayan bir doktor buluyor. (Perili. Çok perili.) 18 Ekim’de Netflix’i vuracak.

His Dark Materials – Karanlık Malzemeleri

HBO, Karanlık Maddeleri için bir ton römork üretiyor (Game of Thrones’un yerini alacak bir şey bulmalı!), Ancak bu henüz en iyisi olabilir. Şu zırhlı ayıya bak! Sadece ona bak! 3 Kasım’da HBO’ya vuracak.

https://www.theverge.com/2019/10/5/20898716/birds-of-prey-1917-the-kings-man-new-trailers-his-dark-materials-first-look

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir