Fortnite’ın haritası kara deliğe girdi

Fortnite'nin son oyun içi etkinliği, haritayı varlığından silerek büyük bir patlamanın tam tersi olursa olsun sona erdi. Epic tarafından bu ayın başlarında piyasaya sürülen 'The End' için geri sayım bittiğinde, sezon boyunca inşa edilen yeni roket fırlatıldı, bir yarıktan geçti ve görünüşte tuhaf bir zaman döngüsüyle onlarca kez çoğaltıldı. mantık.


Season X canlı etkinliği her şeyi uçuruma çeken muhteşem bir ekran ile sona erdi.

Fortnite’ın haritası kara deliğe girdi

Fortnite‘nin son oyun içi etkinliği, haritayı varlığından silerek büyük bir patlamanın tam tersi olursa olsun sona erdi. Epic tarafından bu ayın başlarında piyasaya sürülen ‘The End‘ için geri sayım bittiğinde, sezon boyunca inşa edilen yeni roket fırlatıldı, bir yarıktan geçti ve görünüşte tuhaf bir zaman döngüsüyle onlarca kez çoğaltıldı. mantık.

Bu roketler daha sonra uzay-zamanda doğrudan meteorun önünde yeni bir delik açtı, 3. Sezon olaylarının belirlediği orijinal zaman çizelgesinde Dusty Depot’u geri almadan önce dondu. (Mantıklı olmak için endişelenme.)

Yeni yarıktan geçtikten sonra meteor, bir miktar daha Matrix-bitişik timey-wimey eşyalarının tutulduğu kasanın evi olan Loot Gölü’nün üzerinde yeniden birleşti ve orada hangi gücü etki altında tuttuysa bıraktı. Tam harita üzerinde ve muhtemelen gerçekliğin tamamını (Fortnite’de) emen bir tekillik ortaya çıktı.

Ancak oyuncular haritaya her zamanki gibi geri dönmediler. Sızan Fortnite Bölüm 2 tezahür etmedi. Ortaya çıkan tek şey, göksel bir nesnenin ortasındaki siyah bir ekrandı. Aynı zamanda, Fortnite’ın sosyal medya kanalları da aynı yayın akışına başladı. Resmi Fortnite web sayfası bile canlı yayın tarafından desteklendi.

Tüm işaretler yeni bir haritaya doğru yönelirken büyük değişiklikler oluyor, ancak sırada ne olursa olsun bir manzara değişikliğinden daha büyük bir his var. Akışı takip edeceğiz ve değişiklikler gerçekleştikçe güncelleneceğiz. Bu arada, X Sezonunun vahşi zaman çizelgesini yakalayın ve bizimle bazı teoriler yapmaya başlayın.

https://www.pcgamer.com/fortnite-season-x-event/

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir