Rende Tasarımı Windows İçinde Geldi

Apple’ın yeniden tasarladığı Mac Pro’nun görüntüsünü beğendiniz mi, ancak sadece bir peynir rendesi üzerinde peynir dolabının olması için bir iş istasyonuna 35.601,91 Türk Lirası Ödemeyi tercih etmiyor musunuz? Zorunda olmayabilir. Dune Case, Apple'ın hava akımı merkezli tasarımını şüphesiz taklit eden standart bir PC kasası olan Dune Pro'yu kitlesel fonlamaya yakın.


0

Apple’ın buna bir son vermediğini varsayarsak, budur. Neyse Yazımıza Geçelim 🙂

Apple’ın yeniden tasarladığı Mac Pro’nun görüntüsünü beğendiniz mi, ancak sadece bir peynir rendesi üzerinde peynir dolabının olması için bir iş istasyonuna 35.601,91 Türk Lirası Ödemeyi tercih etmiyor musunuz? Zorunda olmayabilir. Dune Case, Apple‘ın hava akımı merkezli tasarımını şüphesiz taklit eden standart bir PC kasası olan Dune Pro’yu kitlesel fonlamaya yakın.

Dışarıdan, temelde Apple’ın logosu olmayan bir Mac Pro’dur – tam bir görünüm elde etmek için bir “Dice Y” ses yalıtımı kapağı satın almanız gerekir, ancak paslanmaz çelik çerçeve ve alüminyum mahfaza birbirine çok benziyor. Asıl fedakarlık, gerçek Mac Pro’nun açılır kapağı yerine daha geleneksel bir yan panel kullanılmasıdır. Daha dikkat çekici değişiklikleri göreceğiniz iç kısımda.

Bu durum, mini ATX’ten uzatılmış ATX’e kadar değişen anakartları destekleyecek ve 380mm (15 inç) uzunluğa kadar video kartlarını kabul edebilecek – eğer bir oyun teçhizatı olarak hizmet edecekse, GeForce RTX 2080 Ti‘yi doldurabilirsiniz. Aynı zamanda hava veya sıvı soğutma için geniş bir alan vaat ediyor (360 mm su soğutmalı radyatöre kadar) ve beş adet SSD tepsisinin üç sabit disk tepsisiyle birleşimi, depolama alanı için zarar vermeyeceğiniz anlamına gelir.

Dune Pro‘nun 21 Ekim’de Kickstarter’a ulaşması bekleniyor. Bekleyen sorun, elbette, yasal incelemeden geçip geçmeyeceğidir. Dune’un çalışmalarında Apple’dan ilham alan başka bir kasası var, $ 199 Dune Davası, ancak 2013 Mac Pro‘ya dayanıyor ve daha yaratıcı özgürlükler alıyor. Dune Pro daha … gerçek bir çeviridir. Dune, Zar Y panelinin patent beklemede” olduğunu söylüyor, bu yüzden en azından bir mahkeme savaşı potansiyelinin farkında görünüyor.

Benzer Makaleler  flaş:Samsung'dan Türkiye açıklaması

Projenin plana uygun olarak gittiğini varsayarak zamanında gelip gelmeyeceği sorusu da var. Daha önceki Dune Davası hala “beta” olarak nitelendirilir ve ön sipariş için mevcut değildir. Bu son Hackintosh kurulumunu çıkarmak için bir süre bekliyor olabilirsiniz.

https://www.engadget.com/2019/10/13/dune-pro-mac-pro-case-clone/?guccounter=2

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

0

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir