Volkswagen, Yeni Elektrikli Aracı ‘ID Space Vizzion’u Gösterdi

volkswagen, elektrik ID ilk çıkışını duyurdu. 19 Kasım 2019'daki los angeles otomobil fuarında tanıtılacak olan uzay vizzion konsepti. Gran turismo'nun aerodinamik özelliklerini SUV'un genişliğiyle birleştiren yeni bir çağ için sıfır emisyonlu bir araç öngörüyor.


volkswagen, elektrik ID ilk çıkışını duyurdu. 19 Kasım 2019’daki los angeles otomobil fuarında tanıtılacak olan uzay vizzion konsepti. Gran turismo’nun aerodinamik özelliklerini SUV’un genişliğiyle birleştiren yeni bir çağ için sıfır emisyonlu bir araç öngörüyor.

stilistik olarak, ID. Space vizzion, ID’nin tasarım DNA’sını izler. ailesi ve volkswagen’in modüler elektrikli sürücü matrisine (MEB) dayanıyor. ön ve tavan bölümleri özellikle aerodinamik açıdan en uygun tasarım için hava akımı açıklıklarıyla kesindir. Tahrik sisteminin verimliliği ve etkileyici aerodinamik, ID sayesinde. Uzay vizzionunun 590 kilometreye (WLTP) veya 300 mil (EPA) kadar bir aralığı vardır.  

İç kısımda, çalışma tamamen dijitalleştirilmiş kokpiti ile tamamen yeni bir sezgisel kullanılabilirlik paradigmasını tanımlamaktadır. Materyaller sürekli olarak elma suyu üretiminden kalan madde oranına sahip suni bir deri olan yeni elma derisi gibi sürdürülebilir hammaddelerden yapılmıştır.

‘Şimdiye kadar, bizim kimliği ile. Ailemiz, bilinen her otomobil kategorisinde elektrikli araçlar ile neler yapabileceğimizi gösterdik. id space vizzion ile yeni, tamamen elektrikli bir bölüm yaratıyoruz ”diyor volkswagen tasarım başkanı klaus bischoff.

volkswagen, ID bir üretim versiyonunu söylüyor. uzay vizzion 2021 sonunda piyasaya sürülecek ve kuzey amerika, avrupa ve çin için farklı versiyonlarda gelecek.

Görmekte olduğunuz bu araç, Volkswagen tarafından 19 Kasım 2019 tarihinde “Los Angeles Motor Show” etkinlikleri kapsamında tanıtılacak. “ID Space Vizzion” ismiyle ziyaretçilere sergilenecek olan araç, SUV segmentinde olacak ve sıfır emisyon değerine sahip. Yani Volkswagen, bu aracında elektrik motoru kullanacak.

https://www.designboom.com/technology/volkswagen-id-space-vizzion-concept-11-08-2019/

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir