Cybertruck Oyunlara Mod Oldu

Sanırım sadece birkaç poligon var, ama yine de modderler akla gelebilecek her oyunda Elon Musk'un en yeni meme aracını koymak için olağanüstü bir hızda hareket ettiler. Bu Cybertruck modlarının birçoğu henüz herkes tarafından indirilebilir olmasa da, birkaç YouTube videosu demo modellerini ve erken denemeleri sergiledi - bazıları bazıları diğerlerinden daha iyi görünüyordu. GTA 5'in daha temel modellerinden biri, YouTube kanalı Elite Rejects tarafından tanıtıldı, videonun ana bilgisayarlarından hiçbiri özellikle kamyondan etkilenmedi. Gerçekten bir doku pop-in problemine benziyor - fakat o zaman gerçek Cybertruck da öyle.


Sanırım sadece birkaç poligon var, ama yine de modderler akla gelebilecek her oyunda Elon Musk’un en yeni meme aracını koymak için olağanüstü bir hızda hareket ettiler. Bu Cybertruck modlarının birçoğu henüz herkes tarafından indirilebilir olmasa da, birkaç YouTube videosu demo modellerini ve erken denemeleri sergiledi – bazıları bazıları diğerlerinden daha iyi görünüyordu. GTA 5‘in daha temel modellerinden biri, YouTube kanalı Elite Rejects tarafından tanıtıldı, videonun ana bilgisayarlarından hiçbiri özellikle kamyondan etkilenmedi. Gerçekten bir doku pop-in problemine benziyor – fakat o zaman gerçek Cybertruck da öyle.

Şimdiye kadar GTA için gördüğüm en iyisi, zaten çalışan ışıklara sahip ve gerçekten de Cyberpunk 2077‘den çıkmış bir şeye benzeyen YouTube kanalı Fred Walkthrough‘a ait. Hala devam etmekte olan bir çalışma ve yaratıcı henüz yapmadıklarını söylüyor. Yapıyı kamuya açıklamaya hazır, ancak zaten neredeyse tamamlanmış görünüyor – hatta kahve ile bir bardaklık var.

Türkçe

Bence GTA’daki Cybertruck’u kullanarak herhangi bir talihsiz yayadan adil bir parça çıkarabilirsin, ancak muhtemelen bu muhtemelen çok saçma bir oyuncu olan Rocket League’de kullanıldığında rakip oyuncuları mahvedebilir. Top onlara çarptığında pencerelerin parçalanıp açılmadığını merak ediyorum. Bazı Roket Ligi taraftarları, kamyonun eklenmesi için çok istekliydiler, aslında oyuna resmen eklenmesini sağlamak için bir dilekçe başlattılar – sadece dilekçeleri değil. “Lütfen bu dilekçeyi imzalayın ve planın kendisiyle birlikte adamın ellerine koymak için savaşın. Bizim için yapacak. Memeler için yapacak. Bunu yapacak ve çünkü o tek: Elon Musk .”

Bu arada, Minecraft dünyasında, küpleriyle ünlü oyuna bu hafta daha açısal bir şeyler verildi. VelVoxel Raptor tarafından oluşturulan, bir kez Cybertruck veri paketini indirdikten ve modeli doğru şekilde kurduktan sonra, Elon Musk‘a yönelik bazı korsan ritüelleri gibi bir demir bloğu ve kolu ile toplayabilirsiniz. Bir zamanlar orada, hem sürülebilir hem de tahrip edilemez. Öyleyse çok gerçekçi değil. Demo videoda tehlikeli seviyelerde dubstep var – siz uyardınız.

Benzer Makaleler  Elon Musk Hayalini Gerçekleştirdi

Bugünün erken saatleri, ancak GTA modları kamu kullanımına açık hale getirilmeden geçmeyeceğinden eminim – ve her zaman Minecraft‘a başlayabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir