Tesla, Cybertrucks Polis Arabası Olarak Sipariş Alıyor.

Tesla Cybertruck, Meksika'daki bir belediye başkanı da dahil olmak üzere, Tesla'dan polis araçlarına dönüştürmek üzere 15 elektrikli kamyon sipariş etmeye karar veren birçok kişinin dikkatini çekiyor.


Tesla Cybertruck, Meksika‘daki bir belediye başkanı da dahil olmak üzere, Tesla‘dan polis araçlarına dönüştürmek üzere 15 elektrikli kamyon sipariş etmeye karar veren birçok kişinin dikkatini çekiyor.

Tesla geçen ay Cybertruck‘u tanıttığında, tasarım birçok insanı şok etti, ancak diğerleri teknik özelliklere ve maliyete odaklandı.

San Luis Potosi, Ciudad Valles şehrinin belediye başkanı Adrián Esper Cárdenas da ikincileri arasındaydı.

Belediye başkanı elektrikli kamyonu yerel bir polis ve belediye aracı olarak büyük potansiyele sahip olarak gördü.

15 Tesla Cybertrucks (El Imparical aracılığıyla) için rezervasyon yapmaya karar verdi:

“Biz fotoğraf çektik, bize indirim yapıp yapmadıklarını görmek için Elon Musk’a göndereceğim” diye açıkladı Adrián Esper Cárdenas. 15 kamyonu bir kenara koymak için, bir aylık maaşa eşdeğer 30 bin Peso kaynağı kullandığını belirtti.

Cárdenas, 10 Dual Motor Tesla Cybertrucks ve 5 Tri-Motor Tesla Cybertrucks sipariş ettiğini söyledi. Cybertruck‘un verimli elektrik güç aktarıcısının kasabanın filo emisyonlarını azaltmasına yardımcı olacağına inanıyor. Görünüşe göre Meksika’daki düzenden büyük bir anlaşma yaptılar:

Tesla

Tesla Cybertruck‘u polis aracı olarak kullanmayı düşünenler sadece onlar değil.

Tesla araçlarının tüm dünyadaki polis departmanları arasında oldukça popüler olduğunu görmeye başlıyoruz. Tesla’nın arka bahçesinde Fremont Emniyet Müdürlüğü kullanılmış Tesla Model S’yi bir devriye aracına dönüştürdü. Lüksemburg Polisi iki Model S salonunu devriye araçlarına dönüştürdü ve Tesla polis devriye araçlarının en büyük filosu İsviçre’de. Bu noktada Tesla araçlarıyla elektrik kuran yaklaşık bir düzine polis departmanı var. Bu yılın başlarında, Bargersville, Indiana Polis Departmanı, sayıları koştuktan sonra filosunu Tesla Model 3 araçlarla güncellemeye başladılar ve elektrik kullanmanın çok daha ucuz olacağını keşfettiler. Bununla birlikte, bazı polis departmanları daha büyük araçları tercih etmektedir ve Tesla’nın Cybertruck’u polis aracı olarak kullanılabilecek nadir bir elektrikli araç olabilir. Tesla, Cybertruck elektrikli kamyonetin 2021’in sonlarında piyasaya sürüleceğini söyledi.

https://ww.electrek.co/2019/12/02/tesla-cybertruck-electric-trucks-converted-police-vehicles/

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir