Motorola’nın yeni telefonu One Hyper Ve Hiper Sarj

Motorola, son birkaç yıldır orta seviye ve üst seviye akıllı telefonlar arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmayı hedefleyen One telefonları ile deniyor. En son girişim, aslında bir OnePlus 7 Pro'nun bütçe versiyonu olan Motorola One Hyper. 7 Pro gibi, Motorola da cihazın ön kısmına çentiksiz tamamen ekran dolu bir görünüm kazandırmak için açılır bir selfie kamerası kullanıyor (alt kısımda hala bir çerçeve çenesi olmasına rağmen). Net sonuç, yüzde 90'ı ekran / vücut oranına sahip olan 6,5 inçlik, 2340 x 1080'lik bir ekrandır; başka bir şey değilse, Motorola'nın yayınladığı işlerde harika görünüyor.


Motorola, son birkaç yıldır orta seviye ve üst seviye akıllı telefonlar arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmayı hedefleyen One telefonları ile deniyor. En son girişim, aslında bir OnePlus 7 Pro‘nun bütçe versiyonu olan Motorola One Hyper. 7 Pro gibi, Motorola da cihazın ön kısmına çentiksiz tamamen ekran dolu bir görünüm kazandırmak için açılır bir selfie kamerası kullanıyor (alt kısımda hala bir çerçeve çenesi olmasına rağmen). Net sonuç, yüzde 90’ı ekran / vücut oranına sahip olan 6,5 inçlik, 2340 x 1080’lik bir ekrandır; başka bir şey değilse, Motorola‘nın yayınladığı işlerde harika görünüyor.

One Hyper

Ayrıca, telefona adını veren bir başlık belirtimi var: 45W USB-C, henüz bir akıllı telefonda gördüğümüz en yüksek desteklenen şarj hızları arasında yer alan “hiper şarj”. (One Hyper bütçesi aslında burada 30W’lık OnePlus 7 Pro’yu şarj ediyor.) “Android 10 ve kulaklık jakı var” Ne yazık ki, teknik özelliklerin geri kalanı orta seviye bir Android telefon için oldukça uygun: 128GB depolama, 4GB RAM ve Snapdragon 675 işlemci. Parlak nokta, zayıf işlemciyle birleştirildiğinde ortalamadan daha iyi bir batarya ömrü vermesi gereken 4.000mAh bataryadır. Motorola, bir ücret karşılığında 38 saat sürekli kullanım sözü veriyor. Ayrıca her zaman görmek güzel bir 3.5mm kulaklık jakı vardır. Yazılım tarafında, Motorola One Hyper Android 10 ile birlikte geliyor; Kameralar ayrıca orta seviye bir telefon için oldukça standart. One Hyper iki arka kamera sunuyor: dört piksel 16 megapiksel fotoğraflar çeken 64 megapiksel ana lens ve 8 megapiksel 118 derece ultra geniş lens. One Hyper ayrıca Motorola’nın, AI’yla çalışan gece modu ve atış optimizasyon özellikleri de dahil olmak üzere normal kamera yazılımı grubunu destekler. Pop-up selfie kamera 32 megapiksel lens (etkin bir şekilde dört pikselli 8 megapiksel fotoğraflar çekiyor).

One Hyper

Motorola One Hyper detaylı teknik özellikleri

  • Ekran: 6.5 inç FHD+ (2340 x 1080 piksel) çözünürlüğünde
  • İşlemci: 8 çekirdekli Snapdragon 675 
  • RAM: 4 GB
  • Depolama: 128 GB
  • Arka Kamera: 64 MP + 8 MP
  • Ön Kamera: 32 MP
  • Batarya: 4.000 mAh
  • İşletim Sistemi: Android 10
Benzer Makaleler  Web Sitesi Yaparak Para Kazanmak ?

7 Pro’nun 699 $ fiyat etiketiyle karşılaştırıldığında, One Hyper 399 $ fiyatıyla kötü bir telefon gibi görünmüyor. Ancak Motorola tatil satış sezonunun ortasında bir High Hyper’ı piyasaya sürüyor; high-end 7 Pro 549 dolara satılıyor (One Hyper’dan sadece 150 $ daha fazla) – bu gibi diğer harika Android telefonlarındaki çeşitli satışlardan hiçbir şey söylemiyor Galaxy S10 – 399 dolarlık One Hyper daha zorlu bir satış. One Hyper, şirketin son birkaç ay içinde piyasaya sürdüğü üçüncü Motorola One markalı telefonu, Motorola One Zoom (dört kameralı bir sistem sunan) ve Motorola One Action (GoPro inşa etmeye çalıştı.) stil kamera bir telefona). One Hyper hoş görünüyor, ancak tekil bir numaraya sahip olma eğilimini takip ediyor, bu da tüm yeniliklerini yalnızca iyi olanların üçlüsüne bölmek yerine tek bir harika telefona odaklarsa Motorola’nın nasıl bir cihaz yapabileceğini merak ediyor. . Motorola One Hyper, 4 Aralık’ta başlayan ABD’de satışa sunulacak. Yalnızca Motorola.com’da GSM kilidi açılmış bir cihaz olarak satılacaktır.

https://www.theverge.com/circuitbreaker/2019/12/4/20992589/motorola-one-hyper-pop-up-camera-android-10-400

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir