Neden WhatsApp Açtığımızda Facebook Yazıyor ?

Birkaç hafta önce, Facebook yeni kurumsal markalamayı ve “Facebook'tan” ürün portföyüne eklemeye karar verdiğini açıkladı. Bu aynı zamanda fütüristik VR oyun kulaklıklarından sorumlu şirket Oculus'u da içeriyor. Yeni Facebook ’logosu, Facebook’un sahip olduğu farklı platformları temsil eden çeşitli renklerde farklı bir GIF’nin yanı sıra resmi bir blog yazısı aracılığıyla açıklandı.


WhatsApp kullanıcıları, uygulama hakkında farklı bir şey fark etmeye başladı – şu anda Facebook’un üzerine yazılmış bir ismi var.

Bu, sosyal ağ Facebook ile ilgili değil, hem WhatsApp hem de Instagram sahip olduğu teknoloji şirketi Facebook ile ilgili. Elbette, hem de Facebook’un kendisi.

whatsapp

Birkaç hafta önce, Facebook yeni kurumsal markalamayı ve “Facebook‘tan” ürün portföyüne eklemeye karar verdiğini açıkladı. Bu aynı zamanda fütüristik VR oyun kulaklıklarından sorumlu şirket Oculus’u da içeriyor. Yeni Facebook ’logosu, Facebook’un sahip olduğu farklı platformları temsil eden çeşitli renklerde farklı bir GIF’nin yanı sıra resmi bir blog yazısı aracılığıyla açıklandı.

Facebook Yeni Kurumsal Logosu

Facebook

Facebook‘un pazarlama müdürü Antonio Lucio, Facebook uygulamasından ayrım yapmak ve teknolojinin tam ailesiyle daha net bir bağlantı kurulmasını sağlamak için bu kelimeye ihtiyacımız vardı. “Yeni marka sistemi, şirket ile uygulama arasında görsel ayrım oluşturmak için özel tipografi, yuvarlak köşeler, açık takip ve büyük harf kullanımı kullanıyor” dedi. Özellikle ana Facebook uygulaması için çok sağlam olan bu durum, işin bazı kısımlarını diğer kısımlardan uzak tutmaya çalışmanın etkili bir yoludur. Son zamanlarda WhatsApp, çeşitli güncellemelerin bir parçası olarak bir dizi yeni özelliği piyasaya sundu.

https://metro.co.uk/2019/12/06/whatsapp-say-whatsapp-facebook-11281436/

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir