Yeni Oyuncu Kasası ‘Conquer 2’

TechPowerUp, çekici ancak oldukça uygun fiyatlı çevre birimleri tasarlamasıyla tanınan şirketin, Conquer 2'yi piyasaya sürdüğünü ve bu kez Conquer’in robotik kafalı bilgisayar kasası görünümünün yepyeni bir soğuk / garip görünüme kavuştuğunu bildirdi.


Conquer 2

TechPowerUp, çekici ancak oldukça uygun fiyatlı çevre birimleri tasarlamasıyla tanınan şirketin, Conquer 2‘yi piyasaya sürdüğünü ve bu kez Conquer’in robotik kafalı bilgisayar kasası görünümünün yepyeni bir soğuk / garip görünüme kavuştuğunu bildirdi.

VE KARŞINIZDA CONQUER 2

İlk önce Computex 2019’da yeniden açıldı, Conquer 2, Cougar’ın oyun farelerinden ipuçlarını alıyor ve açısal Transformatör-esque görünümünü, içindeki teorik olarak içten içe göstermek için tasarlanan modüler bir kasada yeniden yaratıyor gibi görünüyor. Ve eğer bu estetiğe sahipseniz ve şu anda kendi oyun PC’nizi oluşturuyorsanız, bunun için oldukça güzel bir kuruş hazırlamaya istekli olabilirsiniz.

iyi görünmekten daha fazlası

Detaylara gösterilen çok fazla düşünce ve dikkat açıkça Conquer 2′yi tasarladı. Bu kasa, demonte edilebilecek, değiştirilebilen ve kişiselleştirilebilen metal çerçeveye sahiptir, böylece kendi görünümünüzü oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda dört temperli cam panellere sahiptir, böylece özenle seçtiğiniz güçlü iç kısımları ve RGB ışıklarını gösterebilirsiniz.

Canquer

Elbette, içeride olanlar tarafından aşılmaması için, Conquer 2‘nin kendi güçlü aydınlatma sistemi de var. Trelux dinamik RGB aydınlatma cephesini aydınlatır ve daha sürükleyici ve senkronize bir aydınlatma deneyimi için “bir COUGAR Çekirdek Kutusuna veya uyumlu bir ana kartın 5V bağlantısına bağlanabilir”.

Canquer

İçeride, ana kasanın arkasından kolayca kayan ve bilgisayarınızı kolayca oluşturmanıza olanak tanıyan daha geleneksel bir şekle sahip olan çıkarılabilir bir alt kasa bulunur. Bu alt kasa, bir CEB, ATX veya daha küçük anakartlara ve üst bölmesinde diğer dokuz genişletme yuvasına sığabilecek bir anakart tepsisine sahiptir. Bu arada, alt bölümü 22 cm boşluğa ve iki adet 3,5 inç sürücüye sahip bir PSU yuvasına ev sahipliği yapıyor. Tüm bu güçlü bileşenlerin soğutulmasına yardımcı olmak için, Conquer 2 açık bir çerçeve tasarımına sahiptir, fakat aynı zamanda sıvı soğutmayı, ön tarafta 240mm radyatör alanı ve üstten 360mm biri olacak şekilde konumlandırır; Daha önce sıvı soğutma, bu şasiyi eve götürmek istiyorsanız şimdi alırsınız. Cougar, Conquer 2’nin ne zaman piyasaya sürüleceğini veya fiyatlandırılacağını henüz açıklamamıştı – ancak selefinin şu anda 279 dolara mal olduğu düşünüldüğünde, bu izlem ucuza gelmeyecek.

https://www.techradar.com/news/cougar-just-launched-the-conquer-2-chassis-and-its-a-next-level-beast


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir