GTA 6 Bu Hafta Duyurulabilir !

Rockstar Games'in yılan hikayesine dönen yeni oyunu GTA ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Oyunseverler ve eleştirmenler, GTA 6'nın önümüzdeki günlerde düzenlenecek "The Game Awards" etkinliklerinde duyurulabileceğini düşünüyorlar.


0
1 Paylaş

Rockstar Games’in yılan hikayesine dönen yeni oyunu GTA ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Oyunseverler ve eleştirmenler, GTA 6’nın önümüzdeki günlerde düzenlenecek “The Game Awards” etkinliklerinde duyurulabileceğini düşünüyorlar.

Rockstar Games’in ünlü aksiyon-macera oyun serisi GTA (Grand Theft Auto) bu yılki tartışmaların başında geldi. Unvanın, Rockstar’ın Red Dead Redemption 2’nin geçen yıl gelmesinin ardından sıradaki büyük olacağı bekleniyor. Ve şimdi, en son sızıntı GTA 6’nın yakında, muhtemelen bu hafta Oyun Ödülleri’nde açıklanabileceğini gösteriyor.

GTA 6 TEMSİLİ RESİM

Daha önceki sızıntılardan, Xbox Scarlett, Playstation 5 ve Google Stadia gibi yeni nesil konsollara gelmesi beklenen GTA 6 unvanının zaten bilindiğini biliyoruz. Geçtiğimiz ay, 6 yeni resim İnternet’te görüntülendi ve oyunun Vice City’de yapılmasını önerdi. Ardından GTA 6, GTA VI’nın çeşitli özelliklerine ışık tuttuğunda, başka bir büyük sızıntı daha sıcak bir tartışma konusu oldu. Ayrıca, GTA VI film müziği de sızdırılmış. Son zamanlarda, Latin Times, GTA 6’nın ilk iltifatının 2020 yazında oyunun iltifattan hemen sonra gelmesiyle düşebileceğini bildirdi.

Şu an itibariyle, GTA 6 hala geliştirme aşamasındadır. İlginçtir, Rockstar‘ın, yalnızca Xbox Scarlett, PS5, Stadia gibi yeni nesil cihazlarda piyasaya sürülebileceğinden, PS4 ve Xbox One’da ünvanı yayınlama planları yoktur. Dahası, Rockstar Games’in GTA 6‘nın çevrimiçi oyunu için İskoç stüdyosu Ruffian Games ile çalıştığını da biliyoruz. Sonuç olarak, GTA 6 Rockstar‘ın işleri yönetme biçiminde büyük ve algılayıcı olacak. duyuru yakında gerçek.

https://www.theindianwire.com/gaming/gta-6-to-be-announced-during-the-game-awards-239564/

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

0
1 Paylaş

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir