Samsung Galaxy Tab S6 İnceleme

Samsung, yeni Galaxy Tab S6 ile hem Apple'ın iPad'leriyle hem de Microsoft’un Surface bilgisayarlarıyla rekabet etmeyi hedefliyor. Üst düzey bir akıllı telefon gibi tasarlanan bu tablet kesinlikle çok yönlü, ancak bu büyük rakipleri yenmek için gerekenlere sahip mi?


0
1 Paylaş

Samsung, yeni Galaxy Tab S6 ile hem Apple‘ın iPad‘leriyle hem de Microsoft’un Surface bilgisayarlarıyla rekabet etmeyi hedefliyor. Üst düzey bir akıllı telefon gibi tasarlanan bu tablet kesinlikle çok yönlü, ancak bu büyük rakipleri yenmek için gerekenlere sahip mi?

Tasarım ve Teknik Özellikler

Galaxy Tab S6, 2.560 × 1.660 çözünürlüğe sahip 10.5 inç süper AMOLED ekranla birlikte geliyor. Bu, Microsoft’un Surface Pro 6 ve en son Apple iPad Pro ile kabaca eşit hale getiren toplam 287 PPI sağlar.

Qualcomm’un Snapdragon 855 SoC, bu tabletteki itici güçtür ve Samsung Galaxy S10 ile aynı performans sunar. Temel model tablet ayrıca 6GB RAM ve 128GB depolama alanı ile birlikte geliyor ve bu da ileri teknoloji modelde 8GB RAM ve 256GB depolama alanına yükseltiliyor. Tüm Galaxy Tab S6 tabletlerde Wi-Fi bulunur, ancak belirli modellerde ayrıca LTE destekli dahili bir hücresel anten bulunur.

Tablet, Samsung’un notları el yazısı ve tabletteki görüntüleri düzenlemek için yararlı olan S Pen ile birlikte geliyor. Samsung ayrıca, tableti geçici bir dizüstü bilgisayar olarak kullanmanızı sağlayacak 179 dolarlık bir klavye kılıfı da satıyor. Tablet ayrıca, şirketin daha geleneksel bir dizüstü bilgisayar arayüzünü taklit etmeye çalışan “DeX Mode” olarak adlandırdığı özel bir yazılım moduna da sahip, ancak sorunlu görünüyor. Kardeş sitemiz PCMag bu tabletlerden birini test etti ve DeX Modunun hatalı ve kararsız olduğunu bildirdi.

Sonuç

Samsung, 599 $ ‘dan başlayan Galaxy Tab S6 satıyor, ancak en iyi kaçınılmış bir çözüm gibi görünüyor. İPad Pro ve Microsoft’un Surface Pro 6’sından daha ucuz olsa da, tabletin kullanımını hoş olmayan bir deneyim haline getiriyor. Ayrıca Apple’ın 2019 10.2 inç iPad dahil 329 $ ‘a kadar düşük fiyata satan birkaç düşük maliyetli alternatif var.

Benzer Makaleler  Bu Yılın En İyi Android Uygulamaları Hangileri?

Samsung ile ilgili yeni haberler

https://www.extremetech.com/computing/303716-at-a-glance-samsung-galaxy-tab-s6-review

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

0
1 Paylaş

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir