5G destekli akıllı telefon Popüler Çinli üretici tarafından geliyor

5G destekli akıllı telefon, Oppo adlı markadan PCLM50 adlı bir uçak ile sahalara geliyor. Telefonun duyurulacağı tarih hakkında bilgi yok


0
1 Paylaş

5G destekli akıllı telefon pazarı her geçen yıl daha da güçleniyor. Bu konuda 2020 bir dönüm noktası olmalı, çünkü birçok üretici beşinci nesil mobil ağları destekleyerek kendi düşük maliyetli çözümlerini sunacak. Böylece, ağda 5G modülü ile donatılmış bir sonraki uygun fiyatlı akıllı telefon hakkında bilgi ortaya çıktı.

5G Destekli Akıllı Telefon Özellikleri

5G destekli akıllı telefon, Oppo adlı markadan PCLM50 adlı bir uçak ile sahalara geliyor. Çin regülatörü TENAA’nın tabanında bulunan verilere göre, cihaz 2400 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip 6.4 inçlik bir AMOLED ekrana sahip. Bu arada, tam olarak aynı ekran şu anda Oppo Reno 3’ün son amiral gemisine kuruldu. Ne yazık ki, ağın hala yeni ürünün herhangi bir fotoğrafı yok, bu nedenle cihazın ekranının bükülmüş olup olmadığını veya daha geleneksel bir düz şekle sahip olup olmadığını tahmin etmek bile mümkün değil. PCLM50, Snapdragon 765G 5G işlemci tarafından desteklenmektedir, 8 GB RAM ve 128 veya 256 GB kalıcı belleğe sahiptir. Kameralara gelince, cihaza 48, 8, 2 ve 2 megapiksel ana modül kurulacak. Ön kamera 32 megapiksel çözünürlüğe sahip. Akıllı telefonun pil kapasitesi 2020 için standarttır, hatta biraz “çok küçük” diyebilirsiniz – 4000 mAh. Oppo PCLM50, Android 10’da çalışır ve üstte ColorOS 7 kabuğu yüklüdür.

5G destekli telefon
5G Destekli Akıllı Telefon

İnternet kaynakları, kavramsal kamera tasarımına sahip bir akıllı telefon için OPPO patent belgelerini yayınladı. Patent başvurusu 2019 Mart ayında yapılmış ve bu yılın 21 Ocak’ta yayınlanmıştır. Böyle bir cihaz satışa sunulduğunda, belirtilmemiş.

Görsel olarak, arkadaki ana kamera görünmüyor. Bir cam arka panelin arkasına saklanacağı varsayılmaktadır. Bu durumda, küçük bir dışbükey yarımküre, cihaz bir masaya veya başka bir yüzeye oturduğunda kamera alanını çizilmelere karşı koruyacak , tek kelimeyle muhteşem.

Benzer Makaleler  Google, Türk Telekom ile anlaştı, sunucularını Türkiye'ye getiriyor!

Şu anda, akıllı telefonun duyurulacağı tarih hakkında bilgi yok, ancak cihazın Çin regülatörünün veritabanında zaten ortaya çıktığı gerçeğine bakarak, yakın gelecekte bir sunum bekleyebiliriz.

Telefon ile ilgili haberler

Akıllı Telefon hakkında olan makalemiz için bu kaynaklardan destek almış bulunmaktayım,kaynak 1,kaynak 2 teşekkürler.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

0
1 Paylaş

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Aydın Safi
Asıl meslegi yazılımcı 2015-2017 senelerinde silikon vadisinde çalışma şansı olmuştur. 2018'de kurdugu bazı siteleri kapatarak Teknolee hizmet vermektedir.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir