Instagram’dan İlham Alan Spotify Hikaye Özelliği Test Ediyor

Spotify, Tech Crunch'ın daha önce bildirdiği gibi, hikaye işlevini bir test olarak deniyor. Spotify Hikaye özelliği ile gelişiyor!


0
1 Paylaş

Whatsapp’da var, Snapchat’de var ve Instagram’da da var. Spotify’ın bu popüler özelliği tanıtması gerekiyor, Instagram’da gördüğümüz hikayelerden bahsediyoruz. Spotify hikaye özelliği instagram’a bayağa benziyor.

Spotify, teknoloji portalı’nın (Tech Crunch) daha önce bildirdiği gibi, hikaye işlevini bir test olarak deniyor. Eğer nasıl göründüğünü merak ediyorsanız Summer Mckeen’in Spotify profilini ziyaret edebilirsiniz. arkadaşımız Spotify çalma listesi olan “all time besties” için bir hikaye paylaştı.

Spotify hikaye ekran görüntüsü
Spotify hikaye ekran görüntüsü

lk Spotify hikayesinde Mckeen, çalma listesinin öneminden bahsediyor, şarkı seçimini haklı çıkarıyor ve şarkıları kısaca ima ediyor. Genel olarak, hikayeler en fazla 30 saniye olur.

Elbette, Mckeen bunu müzik platformunun reklamını yapmak için kullandı. Bu yüzden Spotify sosyal medya haline gelmez, daha ziyade yeni müziğe dikkat çekmek ve bu özellik sayesinde etkileyici olan müzikleri paylaşmak ister. Spotify sözcüsü “Techcrunch” – Spotify hikaye özelliği için son derece belirsiz bir şekilde – şunları söyledi:

Spotify’da kullanıcı deneyimimizi geliştirmek için rutin olarak bir dizi test gerçekleştiriyoruz. Bu testlerden bazıları daha geniş kullanıcı deneyimimizin yolunu açarken, diğerleri sadece önemli öğrenme yardımları olarak hizmet etmektedir. Şu anda rapor edebileceğimiz başka bir haber yok.

İlginç :S

Spotify Hikaye özelliğinin geleceği açık gibi duruyor, her ne kadar kullanıcılar tercih etse de etmese de bu tarz değişiklikler kullanıcılar içinde sevilir ya da sevilmez, spotify kullanıcı sayısı artıcak gibi duruyor.

Sizin ilginizi çekeceğini düşündüğüm bazı bilgilerimiz de bulunmakta! otobüsler neden tıslar hep merak etmişimdir sizin de incelemenizi öneriyorum ya da The Walking Dead Sanal Gerçeklik hakkında yazdığımız makaleye buradan ulaşabilirsiniz. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

0
1 Paylaş

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
0
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Aydın Safi
Asıl meslegi yazılımcı 2015-2017 senelerinde silikon vadisinde çalışma şansı olmuştur. 2018'de kurdugu bazı siteleri kapatarak Teknolee hizmet vermektedir.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir