The Walking Dead Sanal Gerçeklik

The Walking Dead Sanal Gerçeklik ile oynanan bir oyun olucak ve adı The Walking Dead: Saints & Sinners, Oyunun fiyatı 40$ olucak gibi duruyor


1
3 , 1 point

The Walking Dead bildiğiniz gibi günümüzde hala izlenen bir dizi, gerçi Türkiye’de izlemek ne kadar zor olsa da torrent vb. uygulamalar sayesinde diziye ulaşabiliyoruz. Dizinin bir de oyunu vardı ve bu oyun finalini verdi ve oyuncuları sanal gerçeklik (VR) ile oynanan yeni bir oyun ile buluşturdu.Oyunun fiyatı biraz yüksek gelse de (ki dolar bayağa coştu) yabancılar oynuyacak gibi gözüküyor.

The Walking Dead Wallpaper
The Walking Dead Wallpaper

Bu oyun bittikten sonra bir çok kullanıcın içinde bir boşluk kalmıştır kalmıştır, Telltale Games boş durur mu 😉 elbette durmaz yeni oyunumuzun adı, The Walking Dead: Saints & Sinners; sanal gerçeklik ile oynanıyor, bana left 4 dead 2’nin gelişmiş hali gibi geldi, hayatta kalma oyunu olucak sınırlı cephane ve bolca kan görücez gibi gözüküyor 🙂

The Walking Dead Sanal Gerçeklik ile oynanıcak

The Walking Dead Sanal Gerçeklik ile oynanıcak dedik pek açıklayacak bir taraf göremiyorum fakat size oynanış videosunu göstermezsek hoş olmaz, e bir kaç tane de resim vermemiz lazım. Dünyanın sonu,hayatta kalma vb. oyun severler için muhteşem bir oyun.

The Walking Dead Sanal Gerçeklik Oynanış videosu

The Walking Dead Sanal Gerçeklik (VR) ile nasıl oynanır hiç bir fikrim yok, Oyun Şuan 40 dolar gibi duruyor fakat steam veya farklı platformlarda bu fiyat değişebilir onun için kesin bir şey diyemiyorum fakat içerik hakkında Saints & Sinners, görünüşte bazı hükümetlerin kötüye gitmesi nedeniyle zombiler tarafından istila edilen bir şehir olan New Orleans’ta gerçekleşiyor, sel odu ve bu sular altında kalan coğrafya, kentin her yerinde oyuncuların keşfetmesi için açık dünya alanı görevi gören şehir çevresinde “adalar” oluşturdu.

Oyun içi Görüntüler

Sanal Gerçeklik oyun içi resim
The Walking Dead Sanal Gerçeklik Harita

Gerçek bir zombi kıyametinin muhtemelen nasıl hissettiğini özetleyen bu kasvetli ıssızlık,bu yarı açık dünya aksiyon RPG’sinde, kendinizi her gün, şafaktan alacakaranlığa kadar çalışırken, daha iyi silahlar, kıyafetler, yiyecekler ve daha iyi silahlar yapmak için geçmiş bir dönemin eserleri için toprağı temizlerken bulacaksınız. Her gün daha kasvetli bir şekilde büyüyor, dünyadaki eşyaların sayısını ve kalitesini düşürüyor ve zombi sayısını artırıyor, oyuncuları toprağı düşünmeden dolaşmak yerine strateji ve plan yapmaya teşvik ediyor.

Benzer Makaleler  Fortnite'ın haritası kara deliğe girdi
Oyun içinden resim
The Walking Dead VR içi resim

The Walking Dead: Saints & Sinners oyununu hemen hemen her şekilde oynayabilirsiniz. Yakın muharebe silahlarını silahlara mı tercih ediyorsunuz? Bunları kalbinizin içeriğine dönüştürün. Rambo tarzında gitmek yerine binaları ölçeklendirmek ve zombilerden kaçınmayı mı tercih edersiniz? Tamamen uygulanabilir hayal ettiğiniz şekilde oynayın, nasıl oynayacağınız tamamen size kalmış keyifli oyunlar diliyorum.

Sizin ilginizi çekeceğini düşündüğüm bazı bilgilerimiz de bulunmakta! otobüsler neden tıslar hep merak etmişimdir sizin de incelemenizi öneriyorum. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

1
3 , 1 point

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın
Başarısız Başarısız
1
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
0
Eglenceli
Kötü Kötü
1
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Aydın Safi
Asıl meslegi yazılımcı 2015-2017 senelerinde silikon vadisinde çalışma şansı olmuştur. 2018'de kurdugu bazı siteleri kapatarak Teknolee hizmet vermektedir.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir