2020 Yılında İzlemeniz Gereken Filmler

2020 yılında izlemeniz gereken filmler arasında size bir çok film önereceğim. 2020 yılında izlememiz gereken filmlere makalemizden ulaşın.


3
3 , 3 points

2020 yılında izlemeniz gereken filmler arasında size bir çok film önereceğim.Elbette aralarında seveceğiniz olucak ya da olmayacak herkesin film zevki bildiğiniz gibi farklıdır. 2020 yılında izlemeniz gereken filmler o kadar fazladır ki ben size 100’e yakın film sayabilirim fakat size şuan sadece 10 tane film önereceğim ve bu filmler bize göre yapılmıştır,hiç bir reklam amacı gütmemekteyiz.

Hızlı ve Öfkeli

2020 Yılında İzlemeniz Gereken Filmler: Başlıyoruz

1-) Yeni Mutantlar (3 Nisan 2020)

2020 yılında izlemeniz gereken filmler listesinin ilk sırasında olan Yeni Mutantlar 3 Nisan 2020 tarihinde vizyona giriyor. Orijinal ismi X-Men: The New Mutants filmimiz korku türünde olmakla beraber ünlü oyuncular da oynamakta. Örnek olarak Maise Williams, Anya Taylor, Charlie Heaton…

Yeni Mutantlar Türkçe Alt Yazılı Fragman

Filmin konusu ise henüz yeni yeni farketmeye başladıkları süper güçlere sahip, dünyanın farklı yerlerinden gelen 5 mutant genç, gizli bir tesiste kapalı tutulmaktadır. Burada geçmiş hatalarla yüzleşecek, tekrar özgür olmak adına mücadele edeceklerdir. Film ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

2-) Hızlı ve Öfkeli 9 (10 Nisan 2020)

Her zamanki gibi sevilen film serimiz Hızlı ve Öfkeli’nin 9.filmi 10 Nisan 2020 tarihinde geliyor. Bu filmdeki oyuncuların hepsi tanıdık belki yanına sürpriz bir oyuncu getirirler onlara kalmış konu olarak elimizde tam bir bilgi olmasa da filmin içeriği tahmin edilebiliyor. (Aile bir araya gelir ve kötüleri yener 😐 )

Hızlı ve öfkeli fragman (kısa)

3-) Ölmek İçin Zaman Yok (10 Nisan 2020)

Orijinal ismi No Time To Die olan ajan filmi 10 Nisan 2020 tarihinde vizyona giricek. James Bond karakterini Daniel Craig oynuyor ve listemizin 3.sırasında olan film emekliye ayrılmış ajanın hayatını konu alıyor. Başrolümüz emekliliğin keyfine bakarken CIA’den eski dostu Felix Leiter’ın yardım talebiyle son bir kez göreve geri dönüyor ve maceramız başlıyor.

Benzer Makaleler  The Walking Dead Sanal Gerçeklik
Ölmek İçin Zaman Yok Filminin Fragmanı

4-) Mulan (17 Nisan 2020)

Mulan filmi 1998 yılında yapılan bir animasyon filminin uyarlaması olucak ve 17 Nisan 2020 tarihinde vizyona giricek.

Mulan Filmi Fragman

Kadınların yalnızca kocasını mutlu edip çocuk doğurmak için var olduğunun düşünüldüğü bir çağda Mulan, seçenekleri konusunda pek mutlu değildir. Çin İmparatoru, her bir ailenin bir erkeğinin, ülkeyi Kuzey istilacılarına karşı korumak için İmparatorluk Ordusu’nda görev yapması gerektiğine dair bir karar verdiğinde, onurlu bir savaşçının en büyük kızı olan Hua Mulan, hasta olan babasının sağlığı için korktuğundan, onun yerine erkek kılığına girerek savaşa katılıyor. Savaştaki yetenekleriyle ön plana çıkan genç kadın, bu süreçte komutanına da aşık oluyor. Bu, onu onurlu bir savaşçıya dönüştürecek, minnettar bir ulusun ve gururlu bir babanın saygısını kazandıracak olan destansı bir yolculuk… Eğer film ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız bu bağlantıya gidin

5-) Wonder Women 2: 1984 (5 Haziran 2020)

2020 yılında izlemeniz gereken film listemizin 5.sırasında olan filmimiz ilk filmi ile bayağa ilgi çekmişti.

konusu belli olan filmimiz 5 Haziran 2020 tarihinde vizyona giriyor ilk film gibi süper kahramanın hikayesini konu alacak gibi gözüküyor.

6-) Gerçek Kahraman – Free Guy (3 Temmuz 2020)

3 Temmuz 2020 tarihinde bizi ilginç bir film bekliyor. Oyuncular ise deadpool’u oynayan Ryan Reynolds, Jodie Comer, Lil Rel Howery… oynuyor.

konu olarak Gerçek Kahraman, açık dünya oıyunu olan Free City’de bir arka plan karakteri olduğunu keşfeden bir banka memurunun sıradışı hikayesini konu ediyor. Bilmediği bir dünyanın içinde bulunan genç adam, hayatta kalabilmek için neler yapabileceğini öğrenmek zorundadır. Film hakkında daha fazla bilgi istiyorsan bu bağlantıya gidebilirsiniz

7-) Kara Dul – Black Widow (1 Mayıs 2020)

Marvel sinema evrenin filmlerinden olucak olan Black Widow 1 Mayıs 2020 tarihinde sinemaya geliyor.

Benzer Makaleler  The Walking Dead Sanal Gerçeklik
Kara Dul Fragman

Marvel sinema evreninde Kara Dul ile ilgili pek bir bilgi yok, bundan dolayı Kara Dul için film çekiliyor konu hakkında pek bir bilgi yok fakat fragmandan gördüğümüz kadarıyla Kara Dul’un hikayesini izleyeceğiz.

😎 Top Gun: Maverick (26 Haziran 2020)

Listemizin 8.sırasında olan Top Gun: Maverick, 26 Haziran 2020 tarihinde sinemalara geliyor. 1986 tarihinde yayınlanan Top Gun filmi, devam filmi olan Top Gun: Maverick ile geri dönüyor.

Top Gun: Maverick Filminin Fragmanı

Top Gun: Maverick filmi konu olarak ilk filmde olduğunu gibi Amerika Birleşik Devletleri Deniz Kuvvetleri Teğmeni Pete Mitchell olarak hayranlarının karşısına çıkacak. Filmin yönetmenliğini ise Joseph Kosinski üstleniyor.

9-) Godzilla vs. Kong (19 Kasım 2020)

Beyaz perdenin iki ikonik canavarı olan Godzilla ve King Kong‘un bir arada yer aldığı filmin yönetmenliğini düşük bütçeli korku filmleri You’re Next ve The Guest ile dikkatleri üzerine çeken Adam Wingard üstleniyor. Filmin senaryo odasında ise Terry Rossio, Lindsey Beer, Patrick McKay, T.S. Nowlin, Jack Paglen, John D. Payne, J. Michael Straczynski ve Cat Vasko yer alıyor. Eğer daha fazla bilgi istiyorsanız bu kaynaktan ulaşabilirsiniz.

Godzilla vs kong fragman

10-) 1917 (7 Şubat 2020)

Sam Mendes’in yönetmen koltuğunda oturduğu 1917, I. Dünya Savaşı döneminde yaşananları konu ediyor. I. Dünya Savaşı sırasında Britanya askeri olan Schofield ve Blake, gerçekleştirilmesi imkansız gibi görünen bir göreve atanırlar.

Görevleri, zamana karşı yarışırken düşman bölgesini geçerek yüzlerce askerin ölümünü engellemek üzere bir mesaj iletmektir. Blake’in kardeşi de onların arasındadır. Bu durumda Blake’i daha da fazla ciddiye alması gereken bir mücadele bekliyordur. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu bağlantıdan edinebilirsiniz.

2020 Yılında İzlemeniz Gereken Filmler Listesi :

  1. Yeni Mutantlar (3 Nisan 2020)
  2. Hızlı ve Öfkeli 9 (10 Nisan 2020)
  3. Ölmek İçin Zaman Yok (10 Nisan 2020)
  4. Mulan (17 Nisan 2020)
  5. Wonder Women 2: 1984 (5 Haziran 2020)
  6. Gerçek Kahraman – Free Guy (3 Temmuz 2020)
  7. Kara Dul – Black Widow (1 Mayıs 2020)
  8. Top Gun: Maverick (26 Haziran 2020)
  9. Godzilla vs. Kong (19 Kasım 2020)
  10. 1917 (7 Şubat 2020)
Benzer Makaleler  The Walking Dead Sanal Gerçeklik

2020 Yılında İzlemeniz Gereken Filmler : Bitirelim

Sizin için en iyi filmleri seçmeye çalıştım bu kadar yeterli olduğunu düşünüyorum, listenin olmazsa olmazı olan filmleri eklemeye çalıştım.

Önerdiğimiz Diğer Makaleler


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

3
3 , 3 points

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın
Başarısız Başarısız
1
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
1
Eglenceli
Kötü Kötü
3
Kötü
Komik Komik
1
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Aydın Safi
Asıl meslegi yazılımcı 2015-2017 senelerinde silikon vadisinde çalışma şansı olmuştur. 2018'de kurdugu bazı siteleri kapatarak Teknolee hizmet vermektedir.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir