Nvidia koronavirüs riskine karşı Mobil Dünya Kongresi’ne katılmıyor

Dünyanın en büyük mobil ticaret fuarı yeni bir darbe daha aldı - konferansın sponsorlarından grafik devi Nvidia, yeni çıkan “koronavirüs çevresindeki halk sağlığı riskleri” nedeniyle Barselona'daki Mobile World Congress 2020'ye çalışanları göndermediğini açıkladı bazı diğer katılımcı ve katılımcılar da.


0
1 Paylaş

Dünyanın en büyük mobil ticaret fuarı yeni bir darbe daha aldı – konferansın sponsorlarından grafik devi Nvidia, yeni çıkan “koronavirüs çevresindeki halk sağlığı riskleri” nedeniyle Barselona’daki Mobile World Congress 2020’ye çalışanları göndermediğini açıkladı bazı diğer katılımcı ve katılımcılar da.

Nvidia

Nvidia, MWC 2020‘yi kısmen veya tamamen terk eden dördüncü katılımcı ve Ericsson, LG ve ZTE’nin ardından bunu yapan ilk ABD şirketi. Ancak Nvidia konferansın önemli bir sponsoruydu ve yapay zeka etrafında 10 oturum ve yuvarlak masa toplantılarının tümüne ev sahipliği yapmak için GSMA konferans organizasyonu organıyla ortaklık kurdu. Ayrıca ziyaretçileri “katılımcıları AI, 5G ve edge computing’in kesiştiği noktalara yerleştirecek” bir “AI Edge İnovasyon Merkezi” ne davet etmeyi planladı.

Bu oturumların ve sergilerin hala teklif edilip edilmeyeceği açık değil, ancak Nvidia çalışanları olmadan zor olurdu. Nvidia‘nın gösteriye ne kadar para harcadığını da merak ediyoruz. “AI, 5G ve vRAN’daki çalışmalarımızı sektörle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz. Katıldığımız için üzgünüz, ancak bunun doğru karar olduğuna inanıyoruz ”dedi.

https://www.theverge.com/2020/2/7/21128857/coronavirus-nvidia-cancel-mobile-world-congress-mwc-2020

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

0
1 Paylaş

Tepkiniz nedir?

Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eglenceli Eglenceli
1
Eglenceli
Kötü Kötü
1
Kötü
Komik Komik
0
Komik
İşte Bu İşte Bu
0
İşte Bu
Kaptain

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir